Yılın Ev Dekorasyon Trendlerine Uygun Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü’nünü gelmesiyle beraber hediye seçimleri çoktan başladı. Peki bu yıl annenize ne hediye alacaksınız? En çok merak edilen konulardan biri olan anneler günü hediyesi, farklı fikirlerden ve tercihlerden oluşuyor. Sizin için cimri.com üzerinden anneler günü ile ilgili satın alabileceğiniz bazı hediyeleri inceledik. Özellikle ev dekorasyon ürünlerinin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. En son trendlerin yer bu ürünlerden güzel bir anneler günü hediyesi oluşturabilirsiniz. İşte yılın ev dekorasyon trendlerine uygun anneler günü hediyeleri…

Nevresimlerin Değişim Zamanı Geldi

Farklı nevresim modelleri ile özel bir Anneler Günü hediyesi satın alabilirsiniz. Annenize alacağınız bu nevresimler genellikle ince kumaştan üretilmiştir. Ferah ve konforlu bir yapıya sahip olan nevresim modelleri annenizi sevindirecektir. Nevresimleri desenli ya da baskılı olarak tercih edebilirsiniz. Nevresim modellerinde renk tercihinizi annenizin en sevdiği renkten yana kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin temizliği kolaydır. Anneniz nevresimleri pratik bir şekilde çamaşır makinesinde yıkayabilir. Nevresim iyi bir hediye seçeneği olacaktır.

Örtün Üzerini Üşümesin

Ev dekorasyon ürünlerinden biri olan yatak örtüsü modelleri markadan markaya farklı tasarımda üretilir. Bu ürünleri Anneler Günü için hediye alabilirsiniz. Yatak örtüleri genellikle yazlık ve kışlık olmak üzere modellere ayrılır. Havaların ısınmaya başladığı Anneler Günü’nde yazlık bir yatak örtüsü tercih edebilirsiniz. İnce yapıları ile yatakları şık gösteren bu örtüler farklı kumaş türlerinden üretilir. İstediğiniz renk seçeneğine sahip olan yatak örtülerini hediye paketi yaptırabilirsiniz.

Sofralar Şık Görünsün

Anneler Günü hediyeleri için ev dekorasyon ürünleri en güzel seçeneklerden biri olabilir. Kim gümüş bir şamdan istemez ki? Sofrada şık bir görüntü sağlayan ve dekor olarak kullanılan bu ürünleri ucuz fiyatlara kendi bütçenize göre satın alabilirsiniz. Gümüş şamdanlar ister masa üzerinde ya da vitrin de kullanılabilir. Annenize bir sürpriz yapıp gümüş şamdanı içine bir not ekleyebilirsiniz. Böylelikle Anneler Günü için güzel bir anı oluşturabilirsiniz. Gümüş şamdanları internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Akvaryumda Bir Çiçek

Cam fanus akvaryumları özel bir çiçek vazosuna dönüştürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir adet cam fanus satın almak olacaktır. İçerisine annenizin en sevdiği çiçekleri koyabilirsiniz. Yarısına kadar su doldurursanız çiçeklerin solmasını engelleyebilirsiniz. Anneler Günü için farklı bir seçenek olan bu hediye, hem ucuz ve hem de şık bir tercih olacaktır. Akvaryum fanusları direkt olarak hediye paketi yapmadan annenize hediye olarak sunabilirsiniz.

Kapı Perdeleri İyi Bir Seçenek Olabilir

Günümüzde normal perdelerin yanı sıra kapı perdeleri de üretilir. Bu ürünler genellikle daha kalın ve sert malzemelerden tasarlanır. Anneler Günü hediyesi için kalpli kapı perdeleri satın alabilirsiniz. Bu ürünler doğrudan yapıştırıldığı gibi aynı zamanda kapıya çivi yardımı ile tutturulabilir. Anneniz kapıdan her geçtiğinde size hatırlayacaktır. Kapı perdelerinin rengini kendiniz belirleyebilirsiniz. Hatta bu ürünlerin üzerlerini sprey boya ile süsleyebilir ve eklemeler yapabilirsiniz. Kapı perdelerini hızlı bir şekilde internet üzerinden sipariş verip temin edebilirsiniz.

Göze Çarpan Detay: Nazar Boncuğu

Duvarda, masa üzerinde ya da kapı kolunda yer alan dev bir nazar boncuğunu annenize hediye edebilirsiniz. Bu ürünlerin farklı boyutları ve ebatları mevcuttur. İstediğiniz büyüklükte bir nazar boncuğunu satın alabilirsiniz. Klasik bir dekoratif ürünü olan nazar boncukları yeni tasarımları ile trendler arasında yer alıyor. Nazar boncuğunu hediye paketi yaptırabilirsiniz. Ayrıca annenize hitaben üzerine bir not ekleyebilirsiniz. Ürünleri isterseniz kendi özel ambalajında da sunabilirsiniz. Nazar boncuklarını gününü 24 saati internet aracılığı ile sipariş verebilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar

advertise
advertise
advertise

Sport

advertise