Yazın Enerjisi Saçlarınızda

Mevsim değişikliği ve havanın etkisi ile saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı L’Oréal Paris Elseve’in Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi ve Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi ile sağlayın. Saç bakım uzmanı Elseve’in Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi, 6 değerli çiçek özü yağının eşsiz gücü ile cansızlaşan ve kuruyan saçları derinlemesine besleyerek, kolay şekil almasını sağlarken, Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, kırık uçları onararak, kırık uç ve boyların güçlenmesini sağlıyor.

Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi ile Yumuşak, Parlak ve Canlı Saçlar…

Saç bakım uzmanı L’Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi’nin sunduğu mucizevi bakım ile saçlarınız her gün özel görünecek ve ışıltınızı yansıtacak. Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi, 6 değerli çiçek özü yağıyla zenginleştirilmiş formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren saçları beslerken, saça ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Kremsi dokusu ile saçı elektriklenmeye karşı korurken, saçların kusursuzca şekil almasını sağlıyor. Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem, saçın boy ve uçlarına uygulamayla saçı 230 derece ısıya karşı koruyor, saça canlılık ve şekil verirken yağlı his bırakmıyor ve ağırlaştırmıyor.

Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi İle Kırıklara Bye Bye…

İlk uzun saç bakım karışımı olan L’Oréal Paris Elseve Dream Long ile uzun saç artık hayal olmaktan çıkıyor. Dream Long; içeriğindeki hint yağı ile saçı derinlemesine besleyip, yumuşaklık ve parlaklık verirken vitaminler ile saçı güçlendirerek kırılmasını engelliyor. Keratin içeriğiyle de saçın ana maddesi olan keratini saça geri kazandıran Dream Long, uzun saç hayalini gerçekleştiriyor. Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, kırık uçları onararak, kırık uç ve boyların güçlenmesini sağlıyor. Bunların yanında özel formülü sayesinde saçı 180° ısıya kadar koruyor. Islak saçlara ya da gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu anda kuru saçların uçlarına ve boylarına uygulanabilen Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, saçınızın son 3 cm’sini bile kurtarmanızı sağlıyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar

advertise
advertise
advertise

Sport

advertise