Header Ads

​Cilt bakımının en yeni içeriği “Kenevir tohumu Yağı”

Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt görünümüne sahip olmayı sağlayan Kenevir Yağı, son zamanlarda bir hayli ön planda… Cildi yenileyici özelliği, ve nemlendirme özelliğiyle Kenevir yağının faydalarını saymakla bitmez.

Avon Cannabis Sativa Oil serisinde bulunan temizleyici yağ, gündüz kremi ve vücut ve el kremini balm keşfetmek için ziyaret edin…

Cilt yüzeyinin katmanlarına nüfuz ederek kenevir tohumu yağı, cildinizi tazelenmesi ve nemlendirmesi için mükemmel bir araç.Aynı zamanda ve kuru, susuz kalmış cildinizi canlandırır. Yenileyici faydalarıyla ünlenmiş olan kenevir yağı,cildi dengeler ve nemlendirir bu yüzden cilt göründüğü kadar iyi hisseder.

Cildine hayat ver…

Cildi doğal ferahlatma özellikleriyle bilinen kenevir tohumu yağı ile cildinizi temizlemeye hazır mısınız? İpeksi hafif dokusuyla makyaj ve kiri temizleyen temizleyici yağın kullanımı da bir hayli kolay. Cilde masaj yaparak uygulayın. Yağın süt formuna dönüşmesi için yüze ılık su uygulayın. Ardından ılık su ile cildi durulayın.

AVON Cannabis Sativa Oil Temizleyici Yağ 125 ml;

Cildine nem ver…

Cildini zengin kenevir tohumu yağı ile nemlendirmek istemiz misin? Gündüz kremi, cildi korur, gün boyu nemlendirilmiş hissi bırakır. Gündüz kremini temiz yüzünüze günde bir kez sabahları kullanmayı ihmal etmeyin.

AVON Cannabis Sativa Oil Gündüz kremi SPF 30 50 ml;

Cildine canlı görünüm ver…

El ve vücudunu, kadifemsi yumuşaklık veren kenevir tohumu yağı ile canlandırmaya hazırlanın. Hızlı emilen hafif formülü, cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Gün içinde vücut ve ellerinize kullanmak ise her zaman iyi hissettirir.

AVON Cannabis Sativa Oil Yoğun vücut ve el kremi 150 ml;

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme