Vega İstanbul Profesyonel Güzellik Merkezi

0

Vega İstanbul Profesyonel Güzellik Merkezi

Güzellik kadınların mükemmele olan yolculuğunda attığı adımlardır. Bizler Vega İstanbul Güzellik Merkezi olarak kadınların bu yolculuğunda onlara eşlik ediyoruz. Bedeninizin şekillendirilmesinde ve kalıcı güzellik uygulamalarında sizlere en güzel çalışmaları sunuyoruz.  Güzellik uygulamalarının her birinde alanında uzman ekibimizle istenen güzellik algısını yakalamaya çalışıyoruz. Güzelliğe ulaşmak için merkezimizde sağlık kurallarına uygun hijyenik uygulamalar yapmaktayız. Üst düzeyde güzellik hizmeti almak isteyenlere profesyonel uygulamalar sunmaktayız. Teknoloji destekli uygulamalarımızla göz alıcı güzelliğe ulaşma noktasında sizlerle birlikte hareket etmekteyiz.

Güzellik merkezimizde yaptığımız uygulamalarla kadınların canlı ve çok sağlıklı bir cilde ulaşmasını sağlıyoruz. Bunun yanında hem çok güzel hem de sağlıklı bir vücuda ulaşılması konusunda da etkili yöntemlerle güzelliğinize güzellik katıyoruz. Vega İstanbul Güzellik Merkezi olarak verdiğimiz kaliteli ve sorunsuz hizmetlerden memnun kalacağınızı düşünüyoruz.  Güzellik alanında güvenebileceğiniz ekip arkadaşlarımızla profesyonel güzellik hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Vega İstanbul Profesyonel Güzellik Merkezi

Vega İstanbul Güzellik Merkezi Hizmetleri

Profesyonel cilt bakımı söz konusu olduğunda kaliteli cilt bakım ürünlerinin kullanılması ve teknoloji destekli çalışmalar yapılması gerekmektedir. Cilt bakımı ve güzellik riske atılmayacak kadar önemlidir. Cildimiz bizim dışa yansıyan yönümüzdür. Bu sebeple sağlıklı cilt sağlıklı insan demektir.  Ciltte oluşan sorunların çözümü ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vega İstanbul Güzellik Merkezi olarak bizler cilt bakımı ve güzellik konusunda sizlere en uygun uygulamaları sunuyoruz. Merkezimizde sunduğumuz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

       Cilt Bakımı

       Lazer Epilasyon

       İpek Kirpik Lifting

       G5 Masajı

       Hydrafacial Cilt Bakımı

       Bölgesel Zayıflama

       Masterclass Kalıcı Makyaj

Parlak, canlı bir cilde sahip olmak için profesyonel ekibimizden bu uygulamaları alabilirsiniz. Bizler güzellik alanında ve cilt bakımı konusunda uzman ekibimizle en uygun bakımı, en uygun cihazlarla sizlere uygulamaktayız. Ortaya çıkan sonuç sizleri memnun edecektir. Cilt bakımı ve güzellik adına aradığınız her şeyi güzellik merkezimizde bulabilirsiniz. Güzellik merkezimizde cilt bakımında son teknoloji cilt bakım cihazları kullanılmaktadır. Bunun yanında uzman estetisyenlerimizle sizlere en uygun uygulamayı sunmaktayız.

Cilt düzenli olarak temizlenmezse ve bakımı yapılmazsa zamanla yıpranır ve sarkmaya başlar. Cilt dış ve iç etkenlerle yıpranır. Kirli hava, toz, zararlı güneş ışınları cildin canlılığını kaybetmesine sebep olmaktadır. Bizler cildinizin temizliğini yaparak uygun ürünlerle bakımını yapmaktayız. Masaj uygulaması ile kan dolaşımı hızlandırılarak cildinizi canlanması sağlanmaktadır. Ayrıca cildinizi canlandırmak için serum uygulamaları da bulunmaktadır.  Selülitlerinizden kurtulmanız için G5 masaj uygulamasını etkili şekilde sunuyoruz. Bütün bu hizmetleri uzman ellerden almak için güzellik merkezimize sizleri bekliyoruz.

Vega İstanbul Profesyonel Güzellik Merkezi

Vega İstanbul Güzellik Merkezi İletişim

Bakımlı kadın olmanın püf noktaları bulunmaktadır. Bu püf noktalarının en başında uzman bir ekiple güzelliğinizi güvenilir ellere teslim etmek gelmektedir. Vega İstanbul Güzellik Merkezi olarak bizler güzelliğinizi sizin kadar düşünmekteyiz. Bakımlı ve kendine güvenen kadınlar tarafından yoğun olarak talep gören cilt bakımı ve güzellik uygulamalarını profesyonel şekilde sizlere sunmaktayız. Burada alacağınız cilt bakım hizmetlerinin ardından yaptıracağınız kalıcı makyaj ile çok uzun süre güzelliğinizi koruyabilirsiniz. Düzenli olarak devam etmeniz halinde bölgesel zayıflama konusunda da etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu güzelliklere ulaşmanız ve buradan memnun ve güzel şekilde ayrılmanız için çaba göstermekteyiz.

Vega İstanbul Güzellik Merkezi olarak bizler İstanbul Pendik’te kaliteli ve sorunsuz uygulamaların yapıldığı güzellik merkeziyiz. Mustafa Akyol Sokak MVK Work Square No:13 A2 Blok No: 79Yenişehir-Pendik/İstanbul adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için https://www.vega.istanbul/ sitesinde sizleri bekliyoruz.

Vega İstanbul Profesyonel Güzellik Merkezi

Vega İstanbul’un Marka Yönetimi Bosphorus Design’e Emanet

Dünya çağında bir sağlık hizmeti sunan Vega İstanbul’un dijital dünyada yer alması da bu kalitede olmalı. Birçok alanda yapılan dijital dönüşüm çalışmasını Vega İstanbul de sizlere daha hızlı ulaşabilme adına başlattı. Bu dönüşüm çalışanların yükünü hafifleteceği gibi hastaların da kuruma ve doktorlara ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. Elektronik ortamda yapılan çalışmaların artması anlamına gelen dijital dünya diş alanında birçok yeni hizmetin yapılabilmesine de imkan tanıyacak gibi görünüyor. Vega İstanbul gerek hizmetlerini en güzel şekilde aktarma gerekse kendini dış dünyaya en doğru şekilde tanıtma adına dijital dünyanın tüm nimetlerinden faydalanmaya adım atıyor. Bu konuda işbirliği yaptığı Bosphorus Design firması bu alanda çok doğru bir ortak olarak kabul ediliyor: www.bosphorusdesign.com

Bosphorus Design, Logo tasarımı, reklam ajansı, web tasarım, site güvenliği ve SEO çalışması hizmetlerinin yanında  özellikle UI & UX Arayüz tasarımları, Sosyal Medya Yönetim Tasarımları, Reklam Yönetimleri, Marka yönetimi alanlarında başarılı çalışmalara imza atmış bulunuyor.  Firma bu tecrübelerini Vega İstanbul ile yapmış olduğu işbirliği ile sizlere de yansıtmaya devam edecek! En güzel gülüşlere ulaşabilmeniz için Vega İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !