Header Ads

Yeni saç trendlerine yönelik önemli ipuçları

Her kadın için yeni trend saç modelleri önemli ve merakla takip ediliyor. Saç kesim ve saç modelleri konusunda iddialı olan 2020 yılında biraz cesur biraz da gözü kara olmak gerekiyor. Saçlarınızı yeni trende uygun bir model yaptıysanız şekillendirme için Morfose ürünlerini tercih edebilirsiniz.


Saç trendlerini yakından takip ediyorsanız yeni modelleri ve renkleri deneyebilirsiniz. Her saç modelinin farklı bir ürüne ihtiyacı olacaktır. Morfose’un birbirinden farklı ve kullanışlı saç ürünleri ile dileğin saç modeline ya da saç rengini kendinde uygulayabilirsin. Morfose Cosmetics uzmanları hangi modeli hangi ürün ile yapılabileceği hakkında küçük ipuçlarını paylaşıyor.

80’lerin saç modelleri 2020 yılında yeniden canlanıyor

2020 saç trendlerinde 80’lerin saç modelleri sık sık görülüyor. Kabarık, bukleli ve hacimli saçlar bu sene sık olarak karşımıza çıkacak. İnce telli saçlara sahip olan biri ince saç maşası kullanarak bu saç modelini elde edebilir. Bukleler ön plana çıktıktan sonra krepe yapılarak saçların olduğundan daha hacimli görünmesi sağlanabilir.

Islak görünümlü saçlar bu sene de moda

2020 yılında da ıslak görünümlü saç modası devam ediyor. Hafif maskülen, doğal görünen bu saç modelini uygulamakta çok kolay. Kullanılan ürün ile saça hafif masaj yaparak istediğin görünümü elde edebilirsin.

Kahkül trendi

Bu saç modelini kadınlar uzun süredir saçlarına uyguluyor. Yüzün daha ince ve küçük görünmesine de yardımcı olan bu model kadınların vazgeçilmezi. Şekillendirme işlemini yaptıktan sonra sertleştirmeyen saç spreyi uygulayarak modelinizi sabitleyebilirsiniz.

Uzun saç modası

Upuzun, bele uzanan saçlar bu seneye damga vuracak. Saçların güçlenerek uzaması çok önemli. Bu nedenle saçlar uzatılırken ısı ile şekillendirmek yerine saç şekillendirici ürünler kullanılmalı. Saç bakımı düzenli olarak yapılmalı.

Doğal dalgalı saçlar

Saçların doğal haline bırakılarak kullanılması bu sene moda. Kişiler artık saçlarına ekstra şekil vermeden saçın doğal yapısı nasıl ise öyle kullanıyorlar. Sadece bukleleri ya da dalgaları belirginleştirmek için yardımcı ürünler kullanabilirsin.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme