Header Ads

Bu yılbaşı gecesinin trendi bordo ruj ve oje

Yılbaşı gecelerinin favorisi her zaman kırmızı ruj ve kırmızı oje olarak bilinir. Fakat Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci’nin verdiği bilgilere göre 2017 yılına kadınlar bordo ruj ve oje ile girecek

ARTISTRY Signature Color Ruj – Velvet kadınların dudaklarındaki çekiciliği arttırırken, ARTISTRY Oje’nin sımsıcak tonu Seduction ise tırnakların güzelliğini ortaya çıkaracak

Yılbaşı gecelerinin makyajının olmazsa olmazı kırmızı ruj ve kırmızı ojelerdir. Ne kadar kusursuz olursanız olun bu iki detay olmazsa bir şeyler eksik demektir. Fakat 2017 yılında kadınlar bu iki klişeden kurtuluyor. Çünkü bu yıl dudaklarda ve tırnaklarda kırmızı yerine bordo renk hakim olacak.
Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci de 2017’nin trendinin koyu bordo ruj olduğunu düşünenlerden. Bu senenin modasının koyu bordo renk olduğunu ifade eden Sibel Semerci, bunun için ilk adımda kalem ile dudakların sınırlarının belirlenmesi gerektiğini söylüyor. Bunun için ilk adımda ARTISTRY Asansörlü Dudak Kalemi - Spiced Wine ile dudakların sınırlarının belirlenmesi gerektiğini belirten Semerci, ardından ARTISTRY Signature Color Ruj – Velvet ile renklendirilebileceğine dikkat çekiyor.

Semerci yılbaşı makyajına ilişkin bilgilendirmesinde ‘‘Artık yılbaşı gecesi makyajınızda “gözler mi, dudaklar mı” diye seçim yapmak zorunda değilsiniz. Gece makyajında hem göz hem de dudak makyajınızı abartmanızda bir sakıncası olmayacak. Gecenin loş ışıkları, spotlar, kamera ve fotoğraf çekimleri makyajınızın hemen hemen yüzde 50‘sini görünmez yapar. Bu nedenle koyu bordo renkli dudaklarımız gibi gözlerimize de ilgi odağı haline gelecek. Ayrıca dudak makyajımız çabuk yok olabilirken göz makyajımız kalıcılığını sürdürmeye devam edecek“ dedi.

Ayrıca ARTISTRY Signature Color Işıklı Dudak Parlatıcısı – Raspberry Kiss uygulamak gecenin ışıklarını kadınların dudaklarına yansıtırken, ARTISTRY Oje’nin sımsıcak tonu Seduction ise kadınların çekiciliğini arttıracak. Kalıcı ve kokusuz formülü ile kozmetik dünyasında adeta çığır açan ARTISTRY Oje’ler 2017’de de kadınların makyaj çantalarının vazgeçilmezi olacak.

Tüm bunlarla birlikte Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci yılbaşı gecesi makyajının gece boyunca kalıcı olması için eşit renk tonu ve pürüzsüz bir cilde ihtiyaç olduğunu belirtiyor. Bu nedenle makyaja başlamadan önce mutlaka cilt bakımı yapılması gerektiğinin altını çizen Semerci, ayrıca “boyun rengi ile uyumlu, cilt tipi ve yaşa uygun fondöten tercih edilmeli“ diyor.

HIGHLIGHTER’LAR YILBAŞI GECESİNİN GÖZDESİ
Highlighter ile sonlandırmadan makyajın bitmeyeceğine dikkat çeken Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci, yüze masum ve ipeksi bir görünüm kazandıran ışıltılı highlighter uygulamalarının yılbaşı gecesinin gözde ürünü olacağını söylüyor.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme