Header Ads

Yaşlanma karşıtı mücadelede serum ve yağların gücü bir arada

Tüm kadınlara daha güçlü ve ışıltılı bir cilt sağlayarak gençlik görünümü kazandıran AVON Anew, yeni ürünü Ultimate Supreme Çift Fazlı Serum ile yüksek teknolojili serum ve yenileyici yağları tek bir üründe birleştiriyor. Daha etkili yaşlanma karşıtı sonuçlar için AVON Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilen yeni çift fazlı serum, ilk kullanımdan itibaren kırışıklık görünümünün azalmasını sağlayıp ciltte 2 haftada gözle görülür etki yaratıyor.

Daha sıkı, sağlıklı, canlı ve ışıltılı bir cilt görünümüne sahip olmak isteyen kadınların tercihi AVON Anew, etkili yaşlanma karşıtı sonuçlar için çift fazlı serum Anew Ultimate Supreme Dual Oil Elixir’i geliştirdi. Cildi sıkılaştıran, esneklik kazandıran ve nemlendiren Anew Ultimate Supreme Çift Fazlı Serum, kırışıklıkların görünümünü hafifleterek ve renk tonunu düzenleyerek daha genç ve parlak bir ifade sağlıyor.

İçindeki siyah inci özleri, altın ve platinyum mineralleri ile zenginleştirilmiş yüksek teknolojili serumu sayesinde cildin hücrelerini yenilemeye ve yaşlanmayla oluşan zararları onarmaya yardım ediyor. Kamelya, argan, baobab, gül ve çarkıfelek meyvesi tohumlarıyla oluşan değerli yağlar ise cildi güçlendiriyor ve yaşlanma etkilerine karşı koruyor.

Her 10 kadından 9’u mevcut kullandıkları ürüne göre daha etkili buldu

Anew Ultimate Supreme Çift Fazlı Serum’un, ilk sürüldüğü anda ortaya çıkan pürüzsüzlük hissiyle cildi kadife yumuşaklığına kavuşturuyor. Yüz ve boyun bölgesine masaj yapılarak her gün düzenli uygulandığında 2 haftada güçlendirici ve sıkılaştırıcı sonuçları gözle görünür hale geliyor. Bu 2’li formülü deneyen her 10 kadından 9’u kullanmakta oldukları ürüne göre daha etkili olduğunu düşünüyor.

Anew Ultimate Supreme Çift Fazlı Serum alana Premium güzellik paketi 6,95 TL

Kampanya kapsamında Anew Ultimate Supreme Çift Fazlı Serum alanlar, 93,50 TL değerindeki Premium güzellik paketini sadece 6,95 TL’ye edinebiliyor. Paket içerisinde özel tasarımlı ve fermuarlı makyaj çantası, yasemin, misk ve odunsu notalardan oluşan Avon Cherish EDP çanta boyu parfüm ve Bio-Lash teknolojisiyle kirpikleri güçlendiren ve 5 kata kadar hacim veren Anew Maskara ve Serum yer alıyor.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme