Farklı stilde daha iyi makyaj yapın!

0
Stilinizi değiştirerek, dramatik yerine tek renk makyajı deneyiniz.

Onu yoğun makyajlı ve gösterişli görmeye alıştıysak da, Jennifer Lopez'in en hafızalarda kalan değişimi, makyajını hafifleterek, tek bir renkle yüz hatlarını öne çıkarması oldu. Böyle görünüm için, şeftali tonlarında bir krem allığı göz kapaklarına, yanaklara ve dudaklara sürünüz. Ardından, iki kat kahverengi maskara uygulayınız.

Dudak Çizginizi Netleştirin

Üst dudağınızdaki V şeklindeki girintiye biraz kapatıcı uygulayarak, daha dolgun dudaklara sahipmiş gibi bir illüzyon yaratmak mümkün.

Göz Çukurunun Üzerine Far Sürün

Makyaj artistiler yıllardır, gözlere yoğunluk kazandırmak için farı göz çukuruna doğru dağıtmayı öneriyordu ama şimdi küçük bir ekleme yapıyorlar. Farı, kaş kemiğinin biraz altına, göz çukurunun ise biraz üzerine gelecek kadar dağıtın, bu daha derin bir etki yaratacaktır.

Rujunuzu Seksi Bir Renkle Destekleyin

Doğal pembe rujunuzun yerine bu sezoun vamp tonlarını denemeye cesaret edemiyorsanız yumuşak pembe bir tonun altına baz olarak siyah bir ton uygulayın. Siyah, pembe ruja modern bir etki katar.

Kaleminizi Sürüş Şeklinizi Değiştirin

Yorgun gözlerinizin daha kalkık görünmesini mi istiyorsunuz? Üst kirpik diplerinize kalem çekerken, gözlerin yaşla birlikte sarkmaya meyilli olduğu dış köşelerdeki çizgiyi biraz kalın tutun.

Hileler: Alt dudağınızı gölgelendirin

Nihayet, acısız ve dolgun dudaklar! Kahverengi bir kaş kalemi ile alt dudakların dış köşelerini doldurun ve ortasına renksiz bir parlatıcı uygulayın.

Farınızı Silin

Dumanlı göz makyajı gecenin sonunda çok daha hoş görünür. Bu dağılmış görünümü elde etmek için; Siyah göz farını göz kapaklarınıza sürdükten sonra kağıt mendille silin.

Göz Kapaklarınıza Parlatıcı Sürün

Bej bir farın üzerine renksiz bir parlatıcı sürmek saçma bir fikir değil. Dokuyla oynamak, sıradan bir renge ekstra bir etki katar.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !