Kaplan Otu bitkisi ile anında kusursuzluğu vaat ediyor

0
Kaplan Otu bitkisi ile anında kusursuzluğu vaat ediyor
Sinoz Kozmetik’ten Efsanevi Ürün Ton Eşitleyici Kızarıklık Karşıtı ve Onarıcı Bakım Kremi Pure Cica Tiger Grass

Cilt bakım ürünlerinde Türkiye’nin uzman markası Sinoz Kozmetik yepyeni ürünü Pure Cica Tiger Grass Ton Eşitleyici Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi ile anında kusursuzluğu vaat ediyor.

İsmini, içeriğinde bulunan ve yüzyıllardır doğal bir iyileştirici olarak kullanılan efsanevi bitki Centella Asiatica, diğer adıyla Kaplan Otu bitkisinden alan Pure Cica Tiger Grass, cilt tonunu anında kusursuz şekilde eşitlerken ciltteki kızarıklığı gideriyor ve fondötene gerek kalmadan ultra onarıcı bakım sağlıyor.

Kaplan otu bitkisinin iyileştirici etkisine sahip olan ve zengin içeriklerle formüle edilen Sinoz Pure Cica Tiger Grass Ton Eşitleyici Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi uygulandıkça yeşilden ten rengine dönüşerek cildin doğal tonuyla uyumlu bir görünüm sağlıyor ve ultra onarıcı etkisiyle cilt bariyerini güçlendirerek yenilenmiş bir görünüm sunuyor.

Asya kökenli bitki olan Centella Asiatica’nın şifa hikayesinde; Bir araştırmacı, Asya’nın sulak bölgelerinde gezinirken birbirleriyle kavga eden kaplanların yaralandıklarında Centella Asiatica’ya yani bilinen adıyla Tiger Grass’a (Kaplan Otu) sürtündükleri ve yaralarının iyileştiğini gözlemlemiştir.

Kaplan Otu bitkisi ile anında kusursuzluğu vaat ediyor
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !