2023'e damga vuracak tırnak trendleri!

0
2023'e damga vuracak tırnak trendleri!

Kadınları bakımlı ve stil sahibi gösteren detaylar gün geçtikçe çeşitlenip önem kazanmaya devam ediyor. 

Kökleri kırmızıya dayanan, 2023 yılının cesaret ve neşe rengi olarak tanımlanan Viva Magenta tonu, tırnaklarda da güçlü izler yansıtacak. Tırnak bakımı ile ilgili önemli ayrıntılara değinen Chic Nail Beauty and Cosmetic’in kurucusu Burcu Güzel Davud, 2023 yılının tırnak trendlerini anlatıyor.

Tırnak modası ve bakımı her geçen gün daha çok önem kazanırken tırnaklarda hem farklılık arayan hem de trendi yakalamak isteyen kadınların tırnak bakımını düzenli olarak yapmaları gerekiyor. 2023’ün tırnak trendleri hakkında ipuçları veren Chic Nail Beauty and Cosmetic’in kurucusu Burcu Güzel Davud, doğru yerde ve kaliteli malzemelerle işlem yapılması gerektiğinin altını çiziyor.

‘‘NAİL ART 2023’DE DE TAHTINI KORUYOR!’’

Geçtiğimiz yıldan tahtını koruyan ‘‘Nail Art’’, hayatımıza girdiğinden beri tırnaklarımız oldukça canlı ve desenli.  Neredeyse her kadının güzellik rutini arasında bulunan tırnak süsleme işlemlerine değinen Burcu Güzel Davud, ‘‘Nail Artlar, renkli frenchler herkes tarafından çok beğenilen işlemler. Tırnağımıza yaptırdığımız işlemler ile tırnağımıza temiz, bakımlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor ve ayrıca kusurları gizliyor. Ama bu yıl frenchler çok ince ve doğal olacak. Elleri ve tırnakları çok şık gösteren ince uçları düşünebilirsiniz. Ama yine de  son sözü müşterilerimiz söylüyor. İşlemler sonrasında onların istedikleri tırnaklara kavuştuğunu görmek bizi çok mutlu ediyor.’’ diye konuştu.

 2023 YILININ RUHUNDAN İLHAM ALAN TIRNAKLAR

Güzellik ve kozmetik sektörüne yeni bir bakış, profesyonellik, sağlıklı ve kaliteli hizmet getirmek amacıyla yola çıkan Chic Nail Beauty and Cosmetic, 2023 yılının rengi seçilen Viva Magenta tonunda bir oje çıkarmaya hazırlanıyor. Rengin tonu moda dünyasına enerji, neşe ve dinamizm kattığı için oradan esinlendiklerini dile getiren Davud, ‘‘Güzellik alanında oje rengi olarak çok çarpıcı olacak Viva Magenta tonunu kullandık. Bu sayede cesareti ve özgüveni ortaya çıkartarak coşkulu bir renk olarak güzelliğimize yansıyacak. Tabi ki tonun kökleri kırmızıya dayandığı için kırmızı da oldukça revaçta. Sütlü beyaz ile renklendirilmiş nail artlar, parlak bir yüzey için kromla kaplanmış bu oje rengini de denemelisiniz.’’ dedi.

COŞKULU VE GÜÇLÜ TIRNAKLARIN BAKIM SIRRI

Sağlıklı ve güçlü tırnaklara sahip olmanın hepimiz için çok önemli olduğunu ve bakım rutini oluştururken tırnaklarımızı güçlendirmemiz gerektiğini belirten Davud, ‘‘Başta cildimiz olmak üzere nemlendirme konusu vücudumuz için fazlasıyla önem taşıyor. Aynı durum tırnaklarımız için de çok önemli. Tırnaklarımıza uygun ve doğru bir nemlendiriciyi bulduktan sonra bakım rutininizde mutlaka bulundurmalısınız. Ellerimizi kimyasal maddelerle sık temastan kaçınmalıyız. Ojelerimizi çıkarırken asetonsuz temizleyiciler tercih etmek tırnaklarımız için daha faydalı olacaktır.’’ açıklamasını yaptı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !