Yobazzers kimdir?

0
Yobazzers kimdir?
Instagram fenomeni Yobazzers kimdir? Prodüktör ve Fenomen Yobazzers kimdir, gerçek adı ne? Yobazzers kaç yaşında, şarkıları, promoları… 

Son dönemde milyonlara ulaşarak müzik dünyasına ve sosyal medyaya damga vurmayı başaran Yobazzers ile ilgili bilgiler internette araştırılarak öğrenilmek isteniyor. 

Peki, Yobazzers kimdir ve gerçek adı ne? Yobazzers kaç yaşında, nereli, şarkıları, işbirlikleriyle instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Müzik için değiştirdiği hayatında yepyeni bir sayfa açan Yobazzers, adından her geçen gün daha da fazla söz ettiriyor. Birbirinden hit şarkılarını yayınlamasının yanı sıra Sosyal Medya Fenomenliği ve vizyonu ile dikkat çeken başarılı Prodüktör hakkında da pek çok kişi bilgi sahibi olmak istiyor. Bu sebeple de araştırmalar gerçekleştiriyor. Her şarkısı milyonlarca kez dinlenen Yobazzers’ a dair detaylar haberimizde okunabilmektedir.

Peki, Fenomen ve  Prodüktör Yobazzers kimdir, gerçek adı ne? Yobazzers kaç yaşında, şarkıları, Promoları ve Instagram hesabı…Yobazzers’ ın gerçek adı nedir?

Özellikle Elektronik müzik dünyasında birçok şarkıcı kendi adını kullanmıyor ya da sadece adı ile mesleğini gerçekleştiriyor. Yobazzers mahlası ile bilinen isimlerden biri. Kendisinin tam adı bilinmemekte dir. 

Yobazzers Instagram hesabı

Misyoner prodüktör internette sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Bununla birlikte hikâye özelliğini de fazlasıyla kullanmaktadır. 393Bin Takipçisi bulunan Yobazzers’ ı @yobazzers adresinden takip edebilirsiniz.

Yobazzers kimdir?

Elektronik müzik dünyasına adım attıktan sonra zirveye oynayan bir isim olan Müzik Prodüktörüdür. Kendisinin hangi  tarihte doğduğu bilinmemektedir. Vizyonlu prodüktör Miami’ de yaşıyor.

Yobazzers kimdir?

Yobazzers Müzik Tarzı

Yobazzers Elektronik Müzik tarzı adı altında Summer, Slap House, House, Rock, R&B, Funky, Synthwave tarzı şarkılar yayınlıyor.

Yobazzers ilk şarkısı ünlü prodüktörün ilk şarkısı plak şirketi Malbec Records etiketi ile ‘Honey dir. Dünya çapında tanınan Yobazzers birçok ünlü isimle şarkılar yaptıktan sonra karşımıza harika bir single ile çıkıcak. Malbec Records etiketiyle yayınlanacak olan şarkısı şimdiden merak uyandırmaya başladı. Parça, EDM sahnesinde yüksek bir ivme yakalayacak ve BBC Radio 1 ve birçok ünlü DJ'ler tarafından destek alacak. Ayrıca ünlü prodüktörün yepyeni single çalışmaları da çok yakında karşımıza çıkıcak.

Tüm Dijital platformlarda yayınlanacak olan şarkılar, dinleyicilerin algısında tam noktaya oturacak. Yobazzers çok yakında kliplerinde çalışmalarının biteceğini belirterek, tüm dinleyicilerimle yeni vizyonumuzu paylaşmayı büyük heyecanla beklediğini belirtti. Ayrıca Yobazzers, geçtiğimiz ay Malbec Records etiketiyle ile çıkardığı ‘Şakşak’ şarkısı Tüm platformlarda 20 Milyon dinlenmeyi geçerek yeni bir rekora imza attı. Sanatçının günümüz tarzına kendi tarzını yaptığı şarkıda ultra geniş basslar ve enstürmanlar yer alıyor. Spotify’da 15binden fazla playliste giren şarkı en iyi 2022 ‘de listeleri sallamaya devam ediyor.

Ayrıca Apple Musicte Shazam Stars ve Yılın En İyi Global Hitleri Listesinede girmeyi başaran tekli, Plak şirketinin desteğini alarak Albüm haline getirilicek. Tüm zamanlarda başta YouTube olmak üzere 30M+ dinlendi. Yobazzers, çok yakında yine bu tarz işlerin geleceğini söyleyerek’’ Çalışmak, başarmanın yarısıdır’’ dedi.

Yobazzers Sosyal Medya;
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !