Yüze ve göz çevresine altın bakımı

0
Yüze ve göz çevresine  altın bakımı
Saf Altın parçacıklarıyla zamana meydan okuyun Sinoz 2'li Altın Serum Seti

24K Altın Yüz Bakım Serumu ve 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu'ndan oluşan Sinoz 2'li Altın Serum Seti ile yüzünüzün ve göz çevrenizin ihtiyacı olan bakımı sağlayın.

Kolajen, Hyalüronik Asit ve altından oluşan bileşimiyle yüz ve göz çevresi bakımı için ideal olan Sinoz 2’li Altın Serum Seti’ni kullananlar yüz ve göz çevrelerindeki fark edilir değişimden çok memnun olduklarını belirtiyor.

Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumu

Gerçek altın parçacıkları antioksidan etkisiyle cilde bakım yaparken aynı zamanda ışıltılı bir görünüm verir. Sinoz Gold Serum, kaz ayakları olarak adlandırılan göz çevresinde oluşan kırışıklıkların, ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hyalüronik Asit: Kendi ağırlığının bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olduğu için ciltte nemin depolanmasını sağlar. Kolajen: Cilde koruma ve pürüzsüzlük sağlar. Olgun, kuru ve susuz kalmış ciltler için uygundur. Cildi sıkı ve canlı tutan bir proteindir. Saf Altın Parçacıkları: Cilt esnekliğini arttıran ve nem dengesini koruyan özelliğe sahiptir. Cildin ışıldamasına ve canlı bir görünüme kavuşmasına destek sağlar. PSF: 139TL

Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu

Göz çevresi lekelenmelerini, gözaltı ton farklılıklarını ve göz çevresinde yer alan elastikiyet kaybını minimize etmeyi amaçlar. Düzenli kullanımda beslenmiş, neme doymuş bir göz çevresi sağlar. İsviçre Elması Kök Hücresi: Ciltteki hücrelerin ömrünü uzatırken, temel hücrelerin yaşlanmasını geciktirir. Cilt bariyerinin canlığını artırır ve kronolojik yaşlanma ile savaşır. Hyalüronik Asit: Kendi ağırlığının bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olduğu için ciltte nemin depolanmasını sağlar. Saf Altın Parçacıkları: Cilt elastiklerini arttıran ve nem dengesini koruyan özelliğe sahiptir. Cildin ışıldamasını ve canlı bir görünüme kavuşmasını destekler. PSF: 119TL

Kadınların cildine değer katan Sinoz, cilt bakım ürünleriyle Türkiye'nin birçok iline kolay sipariş ve hızlı teslimat imkanı sağlıyor.

Sinoz ile “Güzelliğinin Farkına Var”.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !