Ünlü oyuncu Emilia Clarke’ın favori nemlendiricisi

0
Ünlü oyuncu Emilia Clarke’ın favori nemlendiricisi
Emilia Clarke’ın Favori Nemlendiricisi Moisture Surge

Clinique markasının global yüzü, ünlü oyuncu Emilia Clarke’ın çantasından ayırmadığı Moisture Surge, 100 saat nemlendirme vadediyor. 

Game of Thrones dizisiyle milyonların sevgisini kazanan ünü oyuncu Emilia Clarke, aynı zamanda “Sadece mutlu bir cilt” felsefesiyle temiz içerikli cilt bakım ürünleri sunan Clinique’in global yüzü. Clarke, markanın ikonik nemlendiricisi, Moisture Surge’ü sürekli kullandığını belirtiyor. Moisture Surge’ün cilt tarafından çabuk emilmesini ve güçlü nemlendirme özelliğiyle ışıltı vermesini sevdiğini söyleyen Clarke, özellikle seyahatlerde Moisture Surge’ün kurtarıcısı olduğundan bahsediyor. Ünlü oyuncu her an tazelik ve yenilik hissi için Moisture Surge’ü çantasından ayırmadığını ve kimi zaman ellerine, tırnak etlerine ve göz altlarına da uyguladığı taktiğini paylaşıyor. 

Günlük cilt bakım rutininde Clinique Take The Day Off Balm ile cildini derinlemesine arındıran oyuncu, bu ürünün özellikle yağ bazlı olmasını ve cildi yağlandırmadan mükemmel biçimde temizlemesini sevdiğini söylüyor. Hemen sonrasında All About Clean Süt Temizleyici ve Arındırıcı Losyonu sırasıyla uygulayan Emilia, işlemleri bitirdiğinde cildinin yeniden nefes almaya başladığını hissettiğini belirtiyor. 

Clarke, cilt bakımını bir rutin haline getirmek gerektiğine inanıyor ve bugüne kadar bunu başaramamış olan herkesi en basitten başlamaya davet ediyor. Güzel oyuncu, sabah-akşam temizleme, tonikleme ve nemlendirme ile cildin kolayca mutlu edilebileceğini düşünüyor. 

Ünlü oyuncu Emilia Clarke’ın favori nemlendiricisi

Gerçek güzelliğin kendinle barışık olmaktan geçtiğini düşünen Clarke’ın favori Clinique ürünlerini daha yakından tanıyın:

Moisture Surge:  Sevdiğiniz yenileyici, jel kremli nemlendirici formülü geliştirildi. Yüzünüzü yıkadıktan sonra bile 10 kat derinliğe* kadar ulaşır ve canlı, parlak bir cilt için 100 saat boyunca nemlendirme sağlar. Otomatik Yenileme Teknolojisi ile, sürekli nemlendirme sağlayarak cildin kendi doğal su kaynağını oluşturmasına yardımcı olur. Tek kullanımdan sonra, bu formül nemi anında %174*** oranında arttırır ve cildin bariyeri sadece 4 haftada %37 oranında güçlenir.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !