Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu “Çünkü Biz Buna Değeriz”

0
Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu “Çünkü Biz Buna Değeriz”

L’Oréal Paris’in güzellik elçileri Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu, markanın ikonik sloganı "Çünkü Biz Buna Değeriz"in 50. yıl dönümünü kutladı. 

L’Oréal Paris’in kadınlara 50 yıldır inanarak söylediği ikonik sloganının kutlama kampanyasında yer alan Evcen ve Fettahoğlu, kadınlara; kendilerine inanmaları, vazgeçmemeleri ve cesaretli durabilmeleri için seslendi. Ünlü oyuncular, tüm kadınlar için “Çünkü Biz Buna Değeriz” dedi.

L’Oréal Paris’in 1971’den bugüne dünyadaki tüm kadınlara seslendiği efsanevi sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümü kutlandı. Kendi değerinin farkında olmayı vurgulayan slogan, dünyadaki tüm kadınları; zorluklara karşı durmaya, kendilerine güvenmeye, korkusuzca ve özgürce yürümeye davet ediyor. 

Markanın güzellik elçileri Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu, 50.yıl kapsamında tüm kadınlara seslenerek “Çünkü Biz Buna Değeriz” dedi. Başarılarıyla, güçlü ve cesur duruşlarıyla tüm kadınlara ilham veren ünlü oyuncular, yıllardır dünyanın dört bir köşesindeki kadınları birleştiren ikonik sloganla kadınlara, güçlü ve cesur durmaları için çağrıda bulundu. 

En sevdiği üç kelimenin “Biz Buna Değeriz” olduğunu belirten Fahriye Evcen; “’Ben buna değerim’ ne mi demek? Benim için kendi değerimi bilmek ve içimdeki cesarete güvenmek demek. Bu yüzden de en sevdiğim üç kelime  ‘Biz buna değeriz’. Yıllardır hem size hem de kendime inanarak ısrarla söylüyorum: Biz buna değeriz. Sonucunu tahmin edemediğim her başlangıçta, imkanı yok dendiğinde kendime, kendini hatırla diyorum. Sen hep kendine inandın, hiçbir zaman vazgeçmedin… Denemek için her zaman kendi cesaretine güvendin. Ve hayallerini yarıda bırakmadın diyorum. Hayattaki rollerimiz sürekli değişir… Anne, eş, öğrenci, oyuncu…  Kendimize inanmaktan vazgeçmezsek hiçbir zorluk veya değişim bizi yıldıramaz. Çünkü kendi değerini bilmek, kendine inanma cesareti gösterebilmek demek, biz buna değeriz diyebilmek. O zaman şimdi, şu anda birlikte tekrar edelim, daha öz güvenli bir şekilde: BİZ BUNA DEĞERİZ!” dedi. 

Tüm kadınları içindeki güce güvenmeye, kendine dürüst yaşamaya davet eden Nur Fettahoğlu ise; “’Ben buna değerim’; kendim olmaktan vazgeçmemek demek, kendime dürüst olmak ve kendimi olduğum gibi kabul etmek demek. Her gün duyduğum, gördüğüm binlerce yoruma açık olmak ama kendim olmaktan yine de vazgeçmemek… Çünkü aslında kusurlar geçici, kalıcı olan kendine gösterdiğin saygıdır. Kendimi güçsüz hissettiğimde içimden hep tekrar ettiğim bu cümleyi şimdi daha yüksek sesle söylüyorum: ben buna değerim. Sen de içindeki güce güven, kendine dürüst yaşa, Çünkü Biz Buna Değeriz” dedi. 

L’Oréal Paris, yüz yılı aşkın süredir varlığıyla güzelliği erişilebilir kılarken, marka misyonuyla kadınları, kendine güvenmeye ve değer vermeye teşvik ediyor. Bir güzellik markasından daha fazlasını temsil eden L’Oréal Paris, kadınlara güven ve toplumda hak ettikleri yeri almaları için destek veriyor.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !