Japonya'nın kalbinden gelen filtresiz güzellik

0
Japonya'nın kalbinden gelen filtresiz güzellik
Shiseido’nun en çok sevilen cilt bakım serilerinden biri olan Waso yenilendi. Yeni Waso, vegan olmasının yanı sıra, temiz içeriklerle elde edilen formülü ve sürdürülebilir ambalajı ile genç ciltlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Japonya’nın çeşitli bölgelerinde bulunan yerel çiftçiler tarafından üretilen muhteşem içeriklerle zenginleştirilmiş Yeni Waso, doğal formülü ile sizlere muhteşem bir ürün yelpazesi sunuyor. Bahçede üretilen temiz içerikleri cildinizle buluşturan Waso, genç ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği yepyeni bir alternatif sunuyor. 

Yeni Waso serisi hem günlük temel bakım hem de cilt problemi odaklı haftalık bakım ürünleri içeriyor. Genç ciltler en çok neme ve cilt bariyerinin iyi durumda olmasına ihtiyaç duyar. Her ürünün içeriğinde bulunan Japon Lime’ı Shikuwasa bu konuda tam uzmandır. Şeker Kamışı olan Satocane ise tıkanmış gözenekleri arındırarak, gözenek problemini minimize ediyor. Japon Limonu olan Yuzu özü ile yoğun nemlendirme sağlarken, Koshirice ise içerdiği antioksidan özelliklerle akne ve sivilce gibi sorunların oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor.

Sürdürülebilir bir geleceği desteklemeye yardımcı olan Waso, hem geri dönüştürülmüş hem de ileri dönüştürülmüş materyallerden elde edilen ambalajlarıyla doğaya saygı gösteriyor. 

Japonya'nın kalbinden gelen filtresiz güzellik


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !