Bitki hazinesi Osmanthus çiçeği, parfüm efsanesi olmaya aday!

0
Bitki hazinesi Osmanthus çiçeği, L’Occitane’la bir parfüm efsanesi olmaya aday!

Guilin Dağları’nın ay ışığından Provence’ın güneş ışığına bir yolculuğa hazır olun...

1976'dan beri bilinmeyeni keşfeden L’Occitane, yeni mucizelerin peşinde olmayı sürdürüyor. Özünü Çin’in Guilin Dağları’nda yetişen Osmanthus bitkisinden alan yeni koleksiyon, bir tür bitki hazinelerine yolculuk gibi.  

Kültürel olarak da ikonik olan Osmanthus çiçeği, Guilin Dağları’nın kalbinden L’Occitane parfüm koleksiyonuna dahil olarak, doğayla iç içe ama çok tutkulu bir kadını hayal ediyor.  

Parfüm dünyasının ikonu olmaya aday

Sonbaharda çiçek açan ve diğer birçok bitkinin çiçek açmayı bıraktığı bir zamanda güzel kokusunu yayan Osmanthus çiçeği, L'Occitane’ın efsaneleşmeye aday parfümünde hassasiyet, sıcaklık, çekicilik, tatlılık ve tazelik yayıyor. 

Parfüm gurularına göre birkaç damla Osmanthus, iyimserlik ve pozitif etkilerle dolu bir gün anlamına geliyor. 

Çin'de yetişen Osmanthus Çiçeği Orpur®*

Kayısı, acı portakal ve armut notaları ile  açılan koku, kısa sürede yerini tamamen çiçeksi bir kokuya  bırarakıyor.. 

Orta notalarında, Çin’in Guilin dağlarından toplanan  Osmanthus Çiçeği (Orpur®*), mutlak, canlı ve hoş bir izlenim için sarıboya çalısı ve sıcak Havuç Tohumu (Orpur®*) parfüme hayat veriyor. Kapanışı ise sedir ağacı, sandal ağacının temel notaları canlı, sarmalayıcı bir iz bırakır.

Parfüm Notaları

Üst Notalar: Acı Portakal, Kayısı, Armut

Kalp Notalar: Osmanthus, Havuç Tohumu, Sarıboya çalısı

Alt Notalar: Sedir Ağacı, Sandal Ağacı  


*Orpur; en iyi kokular için en  kaliteli içerik anlamına gelir. Fransa’da parfüm üreticileri tarafından Saf Altın deyimiyle adlandırılır. Orpur koleksiyonundaki içerikler, parfümcülerin sevilen ve lüks kategorisindeki parfümleri tasarlayabilmeleri için  değerli metaller gibi aranan, parfümün doğal ham maddeleridir. Bu benzersiz etiket sadece Givaudan Parfüm Evi’nin paletinde yer alan , en kaliteli doğal ham maddelere verilir. Sorumlu bir şekilde tedarik edilen ve özünde sürdürülebilirlik olan bu içerik yelpazesi, koku alma sonuçlarını artırmak için  parfümcüler tarafından özellikle seçilir. Orpur etiketli içeriklerin bulunduğu parfümler, taze ve heyecan verici koku duyumları deneyimlerine olanak verir.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !