Ardıç Katran Sabunu

Ardıç Katran Sabunu

Ardıç Katran Sabunu

Ardıç katran cilt bakımında en etkili sabunların arasında diyebiliriz. Ölü derinin vücuttan  atılması ve yeni derinin daha parlak çıkmasında önemli rol oynamaktadır.

Yağlı ciltlerde ardıç katran sabunu kullanılması vücut yağ dengesini düzenlemektedir. Yağdan arınmış bir cilt ise sivilcesiz ve pürüzsüz bir cilt demektir. Doğal olarak temiz bir cilt ardıç katran sabunu ile elde edilmektedir.

Ardıç Katran Sabunu Faydası

·         Ardıç Katran Sabunu Ölü derinin atılmasını sağlar ve derinin nefes almasını kolaylaştırır.

·         Ardıç Katran Sabunu egzama ve sedef gibi deri hastalıklarında oldukça yaygın kullanılan doğal sabunlardır. Egzama tedavisinde önemli faydaları vardır. Cilt hastalıklarına iyi gelir.

·         Ardıç Katran Sabunu cilt üzerinde peeling etkisi yaratarak sıkı bir cilt elde etmemize yardımcı olur.  

·         Ardıç Katran Sabunu sivilce ve akne tedavisinde onarıcı etkisi ile sivilce izlerine iyi gelir

·         Ardıç Katran Sabunu saçınızı daha hafif ve kabarık durmasını sağlar

·         Ardıç Katran Sabunu kafa derisini rahatlatır ve saçın daha kolay çıkmasını sağlar.

·         Ardıç Katran Sabunu saçı güçlendirir ve kırılan saçları onarır.

·         Ardıç Katran Sabunu siyah noktaları ortadan kaldırır.

Ardıç Katran Sabunu Fiyatı Nedir?

Güncel olarak resmi satış sitesi fiyatlarını görmek için Buraya Tıklayınız.

Ardıç Katran Sabunu Nasıl Kullanılır?

Cilt için ardıç katran sabunu kullanımı;

Yüzünüzü akşam yatmadan önce Ardıç Katran Sabunu ile köpürterek parmak uçlarınız ile ovarak nazik şekilde masaj yapar gibi yıkayabilirsiniz. Bu cilt üzerinde yenilenme sürecini daha hızlı başlatacaktır. Aşırı tahriş yapacak şekilde kullanmamaya dikkat ediniz.

Doğal Cilt Sabunlarının Detaylı Faydalarını Öğrenmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Saç için Ardıç Katran Sabunu Kullanımı;

Banyoda en az 3 defa saçının Ardıç Katran Sabunu ile köpürterek saç diplerine masaj yapar gibi yedirmelisiniz. Bu işlemi 2 günde 1 defa yapmanız yeterlidir. Kafa deriniz oldukça rahatlar ve yeni saç oluşumunu hızlandırır. Her gün yıkarsanız saç dengesini bozar ve zararı olacaktır.

Ardıç Katran Sabunu Saç Çıkarır Mı?

Hücre yenileyici özelliği ile ardıç katran sabunu deri altında kalan zayıf saç köklerini, ölü kafa derisi tabakasını söküp attığı için daha kolay çıkmasını ve güçlü saç kökleri elde etmemizi kolaylaştırır.

Ardıç Katran Sabunu Saça Nasıl Kullanılır?

Banyoda ıslanan saçlarınıza köpükleyerek uygulayınız. Parmak uçlarınız ile saç diplerine iyi yedirerek tırnaklarınız ile kafa derinizi hafifçe kazıyarak saçınıza ardıç katran sabununu uygulayabilirsiniz.

Ardıç Katran Sabunu Kullananlar

Ardıç katran sabunu nu uzun süre kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki;

En mükemmel sabunlardan birisidir. Banyoda hem saçımı yıkıyorum, hem yüzümü ovarak temizliyorum. Sadece biraz ağır kokusu var ama 30 dk sonra kafanızda kalmıyor. Saçım daha kabarık ve hafif oluyor. Hacimli olan saç ise daha kolay şekil aldığı için günlük hayatımda oldukça iyi oluyor. Sivilce olan cildimde ise sivilce kalmadı diyebilirim.

Not: Banyodan sonra fön makinesi kullanmayınız, 1 saat saç kendini toplaması için ıslak halinde kendiliğinden kurumasına fırsat veriniz.

 

Saça Faydalı Sabunları İncelemek İçin Tıklayınız

Kepek İçin Kullanılan Sabunlar İçin Tıklayınız

Sivilce Ve Siyah Noktaya İyi gelen sabunlar için tıklayınız


 

UYARI !
İçeriğimizde yer alan yazılı ve görsel içerikler farklı kaynaklardan derlenerek oluşturulmuş, öneri ve bilgilendirme yazısıdır. Kesin teşhis ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu karşısında mutlaka doktorunuza başvurunuz. Unutmayın sağlık sorunlarında uygulanan tedavi yöntemleri bireylerin biyolojisi, kalıtsal özellikleri, yaş, boy, kilo farklılıkları, alerjik yönleri ve bunlar gibi onlarca farklı duruma göre değişiklik gösterebilir. Sağlık sorunlarınızın tedavisinde size ancak ve ancak doktorunuz yardımcı olabilir.

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar

advertise

Sport

advertise