Havyar içeriği ile güneşten korunun!

0
Havyar içeriği ile güneşten korunun!

Dünya’da Kim Kardashian ve Jennifer Lopez gibi ünlülerin tercihi havyar içerikli kremlere eşdeğer Royal Caviar ve Golden Black serisi ile yenilenin. 

Siyah havyar mucizesi ile güneşin zararlı ışınlarından korunurken, var olan kırışıklık ve ton eşitsizliği problemlerinizden de kurtulabilirsiniz.

Havyarlı BB Krem ile Ton Eşitsizliğinden Kurtulun!

Golden Black ve Royal Caviar ürünlerinin içerisinde bulunan etkileyici ve zengin içerikli HAVYAR sayesinde marka tüm rakipleri arasında hızlıca öne çıkıyor.  Doğada çok zengin bir protein kaynağı olan  fosfolipid, mineral ve vitamin kaynağı olan havyar bu özellikleri sayesinde cilt yapılanmasında etkin bir rol oynar. 

Öne çıkan ürünlerinden CAVIAR BB CREAM SPF30 içeriğindeki ALPHA-ARBUTIN ile melanin üretimini azaltırken, E VİTAMİNİ sayesinde antioksidan etki sağlar, kolajen sentezini arttırır ve cildi serbest radikallere karşı korur. Aynı zamanda cildin protein, fosfolipid ve vitamin ihtiyacı karşılanmış olur. Cilt tonu daha eşit ve kusursuz etkiye kavuşur.

Havyar içerikli Güneş Kremi 6 saat Koruma

CAVIAR SUNSCREEN SPF 50 İçeriğindeki BUTHYLENE GLYCOL/UVA+UVB ile güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma oluşturur. UV radyasyonlarına karşı %100 UV ışınlarına karşı %90 oranındaki yüksek korumasıyla farkını ortaya koymaktadır. Hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olan bu ürün formülündeki ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ EKSTRAKTI sayesinde güneş ışınlarını abzorve ederken PANTHENOL ile cildi yatıştırır ve nemlendirir. 

Markanın altın dokunuşu zengin HAVYAR içeriği cildin yeniden yapılanmasında etkin rol alır. Bu iki eşsiz ürünün fark yaratmasına sebep aynı zamanda formülasyonunda 2 farklı güneş filtresi kullanılmasıdır. Kullanılan güneş filtreleri özel enkapülasyon yöntemi ile üretilmiştir.  Bu yönetim sağladığı avantajlar şöyledir, Güneş filtrelerinin ömrünü ve stabilitesini arttırır. Belirlenen koruma faktörünü muhafaza eder ve koruma altına alır. 4 ile 6 saat etkin koruma sağlar. Cilde uygulandığı anda ciltte koruma etkisi hızlıca başlar.

Havyar içeriği ile güneşten korunun!


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !