Ciltte lekesiz bir bahara merhaba

0
Ciltte lekesiz bir bahara  Biolog Leke Kremi ile merhaba

Havalardan çevresel faktörlere, hormonal değişimlerden kışın yıpratıcı etkilerinden dolayı ciltte meydana gelen lekelenme problemleri için Biolog Leke Kremi, kışın bitip baharın başladığı bu günlerde cilde ihtiyacı olan desteği sağlayarak sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor.

Düzenli kullanım ile birlikte etkisini kanıtlayan Biolog Leke Kremi, kışın kuruyan, lekelerle boğuşan ciltlerin imdadına yetişiyor. İçeriğinde bulunan papatya ekstresi ve meyan kökü ile cilde daha berrak ve aydınlık bir görünüm veriyor.

Biolog, bilim ve doğanın mucizesini birleştirdiği formülleri ile farklı cilt tiplerinin problemlerini tek ürünle çözüyor. Etkili doğal içeriklerle ve Biolog uzmanlığıyla geliştirilen krem, lekelere karşı savaş açıyor. Sivilce lekelerine ve çillere iyi gelen Biolog, cilt tonunu eşitliyor. Kokusu taptaze bir ferahlık sunan Biolog, cildi soymadan lekeleri gidermesiyle de fark yaratıyor. Üstelik Biolog, günlük doğal nemlendirici olarak kullanılabiliyor.

Kayısı çekirdeği yağı ile cilde ihtiyacı olan yoğun nemi sağlayan Biolog Leke Kremi, içeriğindeki meyan kökü özü, papatya ekstratı C ve E vitamini  ile çevresel faktörlerin sebep olduğu lekeleri önlemek için mücadele ederken, cilt üzerinde eşitleyici etki yaratıyor. İçerdiği Alantoin  ile de ciltte yenileyici bir etki bırakıyor.

Ciltte lekesiz bir bahara  Biolog Leke Kremi ile merhaba


Kullanım Önerisi: Günde iki kez göz çevresi hariç temiz cilde dairesel hareketler ile uygulanmalıdır. Alerjen etki yaratmaması adına kullanım öncesi bilek içlerinde test edilmelidir.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !