Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son yazılar

latest

Sağlıklı muhteşem bir parlaklık

Tutkunları onsuz yaşayamıyor. La Mer, The Renewal Oil’in baş döndüren ışıltı ve iyileştirici özelliği artık tüm vücut için.  Yeni The Ren...

Reklam
Tutkunları onsuz yaşayamıyor. La Mer, The Renewal Oil’in baş döndüren ışıltı ve iyileştirici özelliği artık tüm vücut için. 


Yeni The Renewal Body Oil Balm’ın her ihtişamlı dokunuşu, yatıştıran, nemlendiren ve sağlıklı muhteşem bir parlaklık sunan Mucize İksirTM’in yenileyici etkisi ile vücudu sarıyor.

NEME DOYMUŞ SAĞLIKLI GÖRÜNÜM

The Renewal Body Oil, La Mer’in her ürününde bulunan efsanevi hücre yenileyici içeriği Mucize İksirTM ile cildi sarmalıyor. Mucize İksirTM yağları ile kuruluğu, kızarıklığı ve cilt iritasyonlarını yatıştırıyor. Cildi besliyor ve yumuşatıyor, cilt bariyerini güçlendiriyor ve cilde esneklik kazandırıyor. Cilt yapısını gözle görünür bir şekilde güçlendiriyor ve daha pürüzsüz bir görünüm ve his sağlıyor. Etkili antioksidan özelliği ile serbest radikalleri nötrleyerek cildin çevresel faktörlerden korumasına yardımcı oluyor.

DUYULARA HİTAP EDEN BİR DENEYİM

Yoğunlaştırılmış balm, cilt ısısı ile etkin hale gelerek hafif bir yapıya dönüşüyor, cilt ile etkileşen ipeksi yağ güçlü tedavi edici özelliklerinin yanı sıra cilde ışıltılı ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Doğal kokulardan ilham alan Mucize İksirTM, portakal çiçeği, çay, çiçek ve odunsu koku notalarıyla bir araya gelerek duyuları yatıştıran ve her damlasında rahatlatıp sakinleştiren bir his veriyor.

BAŞTAN AŞAĞI PARLAKLIK

La Mer, cilt görünümünü ciddiye aldığı kadar vücut görünümünü de önemsiyor. The Renewal Body Oil Balm dizler, dirsekler, tırnak çevreleri, topuklar ve özel önem gerektiren diğer tüm bölgeleri yeniliyor. The Renewal Oil ile birlikte bu ikili, baştan aşağı lüks bir ışıltı için cildi yumuşatıyor ve nemlendiriyor.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!

Hiç yorum yok