Header Ads

Saçların en iyisini hak ediyor!

L’Oréal Paris Excellence Crème ile saçlarına hak ettiği zengin bakımı ve renkleri sunarken, Magic Retouch ile yalnızca 3 saniyede dip beyazlarından kurtulabilirsin!

L’Oréal Paris Excellence Crème ile Saçlarının Hak Ettiği Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım…

Uzun süre kalıcı ve zengin renklerin sırrını veren L’Oréal Paris Excellence Crème saçlara hak ettiği zengin 3’lü bakımı sunuyor. Pro-keratin ile zenginleştirilmiş koruyucu krem boya saçları boyarken koruyor, pH dengeli yeni bakım şampuanı ile boya sonrasında saçları yumuşatarak parlaklığını ortaya çıkarıyor, seramid içeren maske ise saçı ağırlaştırmadan besliyor.

Saçların renk ve bakım ihtiyacına cevap veren Excellence Crème’in 30 farklı renk seçeneği ile kadınlar, istediği saç rengi ile buluşuyor, %100 beyaz kapama özelliği ile saçlarının hak ettiği bakımı ve renkleri keşfediyor.

Dünyanın 1 Numaralı Dip Beyazı Kapatıcısı* Magic Retouch ile 3 Saniyede Dip Beyazlarına Son…

L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey 3 saniyede dip beyazlarını kapatıyor, kadınların mükemmel görünüme ulaşması için en hızlı çözümü sunuyor.

Magic Retouch, zengin renk pigmentleri ve hızlı kuruyan yapısı ile dip beyazlarını doğal rengine uygun şekilde kapatırken ilk şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlıyor, 25 uygulamaya kadar kullanılabiliyor.

Kolay ve hızlı uygulanan Magic Retouch, sarı, kumral, kahverengi, kızıl kahverengi, altın kahverengi, koyu kahverengi, siyah olmak üzere 7 farklı renk seçeneği ile saç diplerindeki beyazları kapatarak pratik bir çözüm sunarken, mükemmel bir görünüme kavuşturuyor.

Daha parlak ve yumuşak saçlara sahip olmanın sırrını veren Excellence Crème ile saçlarınıza hak ettiği bakımı sağlarken, son dakika kurtarıcısı Magic Retouch ile dip beyazlarına 3 saniyede elveda deyin!

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme