Daha Parlak, Pürüzsüz ve Genç Görünen Bir Cilt…

Cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı, içerik odaklı güçlü formülüyle yeni L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı ile sağlayın. 

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı, cildinizi nemlendirerek dolgunlaştırıyor, kırışıklık görünümünü azaltıyor. Cildin zaman içerisinde kaybettiği nemi geri kazandırarak cildi dolgunlaştırırken pürüzsüzleştiriyor.

Cilt dolgunluğunun arkasındaki bilim

Cilt dolgunluğu, genç görünen cildin belirleyici ve istenen bir karakteristiğidir. Cildin dokununca geri gelmesi, taze ve yumuşak hissi, ciltte doğal olarak da bulunan temel ve biyolojik bir cilt içeriğinin yardımı sayesindedir: Hyaluronik Asit. Hyaluronik Asit, sünger gibi hareket ederek kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma özelliğiyle biliniyor ve bu sayede cildinizin nemini tutmasını sağlayarak, dolgun görünüm vermeye yardımcı oluyor.

Cildinizi nemlendirirken dolgunlaştırın ve kırışıklık görünümünü azaltın…

Hyaluron Uzmanı’nı farklı yapan nokta içerisinde iki çeşit hyaluronik asit olması. Yüksek Moleküler Hyaluronik Asit cildi pürüzsüzleştirip kırışıklıkların görünümünü azaltırken, çok daha küçük olan Mikro Moleküler Hyaluronik Asit ise cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor. İki çeşit Hyaluronik Asit içeren cilt bakım ürünleri kullanımı cildi farklı etkilerle güzelleştiriyor.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisinde hem gündüz kremi, hem gece kremi hem de göz kremi olduğundan nemlendirerek dolgunlaştıran bir cilt bakım rutini sunuyor. Hyaluron Uzmanı ile cildinize ihtiyaç duyduğu günlük bakımı ve kusursuz görünümü sağlayın.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı, bakım kremlerinin yanı sıra çok yakında cilt bakım rutininize, ailenin yeni üyesi kâğıt maskesi ile merhaba diyecek.

Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske ile anında etki

Ne zaman cildiniz anında nemlendirilip dolgunlaşmaya ihtiyaç duysa Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske kurtarıcı olarak geliyor. 15 dakikada cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor. Çok ince Japon pamuğu, konsantre hyaluronik asit ile birleşerek yüz hatlarına oturuyor ve formülün cilde hızlı nüfuz etmesini sağlıyor .

Sadece 0.3mm kalınlığı ile nemi hapsediyor ve yüz hatlarını mükemmel şekilde sararak optimum sonuçlar almanızı sağlıyor. Konsantre hyaluronik asit içeren formülü ile 24 saat* nemlendirerek cildi dolgunlaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar

advertise
advertise
advertise

Sport

advertise