‘Amla Yağı’ İle Daha Belirgin Bukleler…

L’Oréal Paris Elseve, kıvırcık, dalgalı ve bukleli saçlar için ilk kez geliştirdiği saç bakım ürünü ‘Amla Yağı’ ile saçı yoğun bir şekilde besliyor, şekil veriyor ve 48 saat boyunca belirgin bukleler sağlıyor…


Kıvırcık, dalgalı, bukleli saçların ihtiyaç duyduğu bakım, saç bakım uzmanı L’Oréal Paris Elseve’in özel olarak geliştirdiği Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı’nda saklı.

Amla meyvesi özlü formülüyle ‘Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı’, tek harekette 3 etki sağlıyor. L’Oréal Paris laboratuvarlarında son teknoloji kullanılarak kıvırcık, dalgalı, bukleli saçların ihtiyacına uygun olarak geliştirilen ‘Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı’ ile saçınız yoğun bir şekilde besleniyor, şekil alıyor ve 48 saat boyunca belirgin buklelere sahip oluyor.


Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı, aynı zamanda kolay tarama sağlıyor ve saçlara kusursuz bir görünüm sunuyor. L’Oréal Paris Elseve Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı ile daha belirgin, daha doldun buklelere sahip olun!

Yorum Gönderme

0 Yorumlar

advertise
advertise
advertise

Sport

advertise