Header Ads

Aşkınız da Makyajınız da Hep Canlı Kalsın

Revlon ve Deborah Milano’dan Sevgililer Günü için uzun süre kalıcı makyaj önerileri


Watsons’ın sevilen markaları Revlon ve Deborah Milano Sevgililer Günü makyajı için kusursuz ten makyajı ipuçlarını paylaşıyor. Revlon ve Deborah Milano’nun pudradan likit allık ve aydınlatıcıya cilt makyajının vazgeçilmez ürünleri bu Sevgililer Gününde de size pratik ve aynı zamanda da göz alıcı bir makyaj sunuyor.

Uzun süre kalıcı ve kusursuz ten makyajı için Deborah Milano La Cipria Mat & Fix Pudra

Mükemmel bir cildin anahtarı olan pudra, her makyajın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Cildinize adeta filtrelenmiş porselen bir görünüm kazandıran La Cipria Mat & Fix Pudra, güzelliğinizi tüm gün korumanıza yardımcı oluyor.

Ultra hafif ve ipeksi formülü ile ağırlık yapmadan ciltteki parlamanın önüne geçen matlaştırıcı pudra, makyajınızı sabitliyor ve size de Sevgililer Gününün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Cildinizdeki doğal ışıltıyı Sevgililer Gününde de yansıtın

Makyajında sadelikten yana olanların tercihi olacak Revlon likit allık ve aydınlatıcı, cildinizin kusursuz bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor.

Revlon PhotoReady Cheek Flushing Tint likit allık yanaklarınıza doğal bir şekilde renk vererek parlak bir görünüm kazandırırken likit formülü ve fırça aplikatörü ile kolay ve keyifli bir kullanım sunuyor.

Revlon Colorstay Endless Glow likit aydınlatıcı, kremsi formülü ile sadece tek bir sürüşte ışıl ışıl bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Doğal ve ıslak bir görünüm sunan ürün cildinizle bütünleşerek göz kamaştıran bir aydınlık sağlıyor.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme