Header Ads

Yeni yılda güzelliğinize leke düşmesin

Biota 59 Elements, cilt lekelerine karşı özel geliştirdiği “Leke Serisi” ürünleri ile yeni yılda lekesiz, pırıl pırıl bir cilde sahip olma imkanı sunuyor.

Biota 59 Elements, yeni yılda duru bir cilde sahip olmak isteyenler için yepyeni bir ürün geliştirdi.

Biota 59 Elements, cilt lekelerine karşı özel geliştirdiği “Leke Serisi” ürünleri ile yeni yılda lekesiz, pırıl pırıl bir cilde sahip olma imkanı sunuyor. Gücünü bitkilerden alan ve ürünlerinde en fazla bitkiyi kullanan Biota 59 Elements, Leke Serisi’nde yer alan 5 farklı ürün ile ciltteki leke soruna çözüm oluyor.

Güzelliğe gölge düşüren en büyük etkenin güneş olduğu artık tüm kadınlar tarafından biliniyor. Ancak tek suçlu o değil. Gebelik, doğum kontrol hapı kullanımı, yumurtalık ve tiroid fonksiyonu bozukluğu da leke oluşumunun en önemli nedenleri arasında yer alıyor. Lekesiz bir güzellik için maksimumda önlem alınsa bile ne yazık ki bu koruma yüzde 100’e ulaşamıyor.

Biota 59 Elements, yeni yıla girerken güzelliğinize leke düşmesin” sloganı ile kadınların büyük bir çoğunluğunun lekeli ya da cilt tonu eşitsizliği sorununa, 5 ayrı yeni ürün ile çözüm sunuyor.
Biota 59 Elements Brightening Peeling Gel: 34,90 TL

Cildi kurutmadan derinlemesine temizliyor. Bitkilerden elde edilen leke ekstresi ile ciltteki lekelerin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.
Biota 59 Elements Brightening Tonic: 34,90 TL

Lekelenmeyi azaltmanın yolu iyi bir cilt temizliğinden geçiyor. Makyajdan arındırılmayan cilt, lekelenmeye meyilli oluyor. Bitkilerden elde edilen leke ekstresi ile zenginleştirilmiş Biota Aydınlatıcı Tonik, düzenli kullanımda cilt lekelerinin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Makyaj kalıntılarını temizliyor, aydınlık görünüm sağlıyor.
Biota 59 Elements Brightening Cream SPF 20: 89,90 TL

Ciltteki ton farklılıklarını düzenlemek üzere geliştirilen Biota Aydınlatıcı Krem, bitkilerin en etkili özlerinden oluşuyor. İçeriğindeki ayı üzümü yapraklarından elde edilen Arbutin, güneş, hamilelik ve yaşlılık lekeleriyle savaşıyor. Ciltteki renk ayrışmalarını azaltan ürün, UV korumasıyla da güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlıyor.
Biota 59 Elements Brightening Spot Gel: 69,90 TL

Lekelere özel geliştirilen bitki ekstreleri ile zenginleştirilmiş Biota Aydınlatıcı Spot Jel, düzenli kullanımda lekelerin görünürlüğünü azaltıyor. İçeriğinde Arbutin bulunan jel, daha aydınlanmış ve daha eşit bir cilt görünümü sağlıyor.
Biota 59 Elements Concentrate Brightening Serum: 99,90 TL

Yoğunlaştırılmış formülü ile ciltteki ton farklılıklarının düzeltilmesine yardımcı oluyor. Lekelere özel geliştirilen bitki ekstreleri ile zenginleştirilmiş serum, cilde doğal rengini veren melanin pigmentinin fazla sentezlenmesini önlüyor, renk düzensizliklerini azaltıyor, eşit bir cilt tonu sunuyor.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme