Header Ads

Max Factor, Victoria’s Secret Fashion Show 2016'da

Max Factor, ünlü iç giyim firması Victoria’s Secret’ın geleneksel defilesi Victoria’s Secret Fashion Show ile yaptığı makyaj işbirliğini duyurdu

100 yıldan uzun süredir sahip olduğu makyaj uzmanlığıyla kadınları güçlendirmeyi ve değiştirmeyi amaçlayan Max Factor, bu işbirliği ile misyonunu güçlendiriyor.

Tüm dünyada dört gözle beklenen ve yine büyük ses getirmesi beklenen defilede, Max Factor makyaj uzmanları Victoria’s Secret meleklerinin kusursuz ve ihtişamlı bir görünüme sahip olmalarını sağlayacak.

Çok sayıda fırçanın sanatsal etkisinin tek bir fırçada buluştuğu Max Factor False Lash Effect Epic maskara da Victoria’s Secret Fashion Show 2016’nın resmi maskarası oldu.

Max Factor False Lash Effect Epic maskara ile modeller show boyunca derin bakışlarla seksi Victoria’s Secret görünümünü yansıtan dolgun ve belirgin kirpiklere sahip olacak.

İşbirliği ile ilgili heyecanını dile getiren Max Factor Pazarlama Müdürü Karen Owen,“Victoria’s Secret Fashion Show dünyadaki en heyecan verici, ikonik ve ses getiren şov. Yeni Max Factor False Lash Epic maskaranın Victoria’s Secret mankenleri üzerindeki değiştirici gücünü görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

* Max Factor False Lash Effect Epic Maskara Kasım 2016 itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme