Header Ads

Yazın muhteşem görünen saçların vazgeçilmezi

Yazın gelmesiyle herkes güneşin, plajların ve masmavi denizlerin hayalini kurmaya başladı. Öte yandan güçlü güneş ışınlarının, havuz suyundaki klorun ve tuzlu suyun saçlarınıza vereceği zarar da unutulmamalı… 

Schwarzkopf’un lider saç bakım markası Gliss şimdi tatilden eve matlaşmış ve cansızlaşmış saçlarla dönmemeniz için farklı seçenekler sunuyor. Serum Deep Repair, Million Gloss, Ultimate Oil Elixir, Ultimate Repair ve Oil Nutritive ürün serileri içindeki sıvı saç kremleri ışıltı saçan, canlı ve sağlıklı saçlar yaratıyor.
Gliss Serum Deep - Repair Sıvı Saç Kremi
Anında etki ile kolay taranabilirlik sağlayan Gliss Serum Deep - Repair Sıvı Saç Kremi, amino - protein serum ve sıvı keratin içeriği ile 1 hafta içinde canlı, esnek ve yumuşacık saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Saçlarınızda daha güçlü bir etki için ürünü her yıkamadan sonra ister nemli ister kuru saça, durulamadan uygulamanız yeterli oluyor.

Gliss Million Gloss Sıvı Saç Kremi
Parlaklık – laminasyon teknolojisine dayanarak geliştirilen formülü ile Gliss Million Gloss Sıvı Saç Kremi, mükemmel taranabilirlik ve milyonlarca ışık yansıması için her bir teli, parlak bir ağ gibi sararak derinlemesine onarım ve uzun süreli parlaklık sağlıyor. Ürünü her yıkamadan sonra, hafif nemli veya kuru saça durulamadan uygulamanız gerekiyor.

Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi
Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi’nin besleyici yağ iksiri içeren formülü, saç yapısındaki çatlakları doldurarak anında etki ile kolay tarama ve yoğun beslenme sağlıyor. Saçlardaki çatlakları tümüyle doldurarak saç kırılmalarında önemli derecede azalma gerçekleştiriyor.

Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi
Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi, çok yıpranmış ve kuru saçlara anında etki ile kolay tarama, daha fazla güç ve parlaklık veriyor. 3 kat konsantre sıvılaştırılmış keratin içeren özel formülü ile saçı yeniden yapılandırıyor ve saçtaki hasarı mükemmel şekilde onarıyor. Saç telindeki çatlakları doldurarak saç kırılmalarını %95'e* kadar azaltıyor.

Gliss Oil Nutritive Sıvı Saç Kremi
7 besleyici bakım yağı içeren formülü ile Gliss Oil Nutritive Sıvı Saç Kremi, anında etki ile kolay tarama ve fark edilir esneklik için saç tellerini ve uçlarını etkili bir şekilde onararak yeniden yapılandırıyor ve saç kırılmalarında % 95’e** varan azalma sağlıyor.

*İşlem görmemiş saçlarla karşılaştırıldığında
** Sadece şampuanla yıkanmış saçlarla karşılaştırıldığında

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme