Sinoz Kozmetik’ten 8 Mart’a Özel Yepyeni İki Ürün

0
Sinoz Kozmetik’ten 8 Mart’a Özel Yepyeni İki Ürün

Sinoz Kozmetik, cilt bakım rutinlerini temelden sarsacak yeni yüz temizleme formülleriyle hem temiz bir cildi hem de ışıltısıyla meydan okuyan bir cildi vaat ediyor. Bu iki yeni ürün sadece çift aşamalı temizliği değil, aynı zamanda bir cilt bakım ritüeli sunarak kadınların günlük bakımını özel kılıyor.

Hassas ve Kuru Ciltler Nemlendiren Temizlik

Sinoz Kozmetik’in Yağlı ve Karma Ciltler için geliştirdiği ve kadınların favorisi olan Perfect Sebum’un yanına bu kez Kuru ve Hassas Ciltler için özel olarak geliştirilen Sinoz Hydrapro Yüz Temizleme Jeli, sahneye çıktı. Özel formülü ve etkili içeriğiyle kuru ve hassas ciltleri derinlemesine temizlerken, cildin doğal nem dengesini korurken SLS ve SLES içermeyen içeriği ile cildinizi zararlı kimyasallardan arındırır. Cildi germez, kurutmadan nazikçe temizler. İçeriğindeki Kar Mantarı ile cildin ihtiyacı olan nem desteği sağlar.

Çift Aşamalı Temizliğin İlk ve Doğal Adımı 

Avokadonun son birkaç yıldır başrolde olduğunu biliyoruz. Özellikle son yıllarda birçok şeye nasıl da iyi geldiği bir sır değil. Sinoz Kozmetik bu kez Ar-Ge başarısına E vitamini, Squalene’nin yanında Avokado Yağını da ekledi. Çift aşamalı temizliğin ilk adımı için Sinoz Perfect Purity Yüz Temizleme Yağı’nı geliştirdi. Sinoz Perfect Purity Yüz Temizleme Yağı, kolay arınabilir formülü sayesinde cildin kurutmadan veya gerginlik hissi oluşturmadan çevresel etkenlerden arındırıyor. Cildinin nem bariyerini korurken içeriğindeki değerli yağların yenileyici ve nemlendirici gücünden faydalanarak derinlemesine ve besleyici bir temizlik sağlıyor. Sinoz Perfect Purity Yüz Temizleme Yağı ile yoğun bir günün ardından, cildindeki tüm makyajı, fazla yağı ve kiri kolayca temizleyerek nemli, temiz ve aydınlık bir cilt görünümü sunuyor.

Kadınları Anlayan Çözümler

Sinoz Kozmetik, kadınları anlayıp ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye Kadınlar Günü’nde de devam ediyor. Kadınları kendilerine uygun cilt bakım rutinlerini keşfetmeye ve kutlamaya teşvik ediyor. Koşullar ne olursa olsun, cilt bakımınızı ve kendinizi şımartmayı ihmal etmeyin mesajı veriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !