Derinlemesine temizlenmiş ve pürüzsüz ciltlerin formülü

0
Derinlemesine temizlenmiş ve pürüzsüz ciltlerin formülü

Derinlemesine temizlenmiş ve pürüzsüz ciltlerin formülü: Sinoz Yağlı ve Karma Ciltler için Yüz Temizleme Jeli

Sinoz’dan yepyeni bir cilt temizleme ürünü… Sinoz Yağlı ve Karma Ciltler için Yüz Temizleme Jeli ile cildiniz şimdi hiç olmadığı kadar temiz, bakımlı ve daha canlı bir görünüme sahip! İçeriğindeki Salisilik Asit, Zinc PCA ve Çay Ağacı özüyle zenginleştirilmiş formülü cildi fazla yağdan arındırır, alışık olmadığınız bir pürüzsüzlük, derinlemesine temizlik ve mat bir görünüm sağlar.

Sinoz’un yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için özel olarak formüle edilmiş arındırıcı yüz temizleme jeli, ciltteki fazla yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizlerken aynı zamanda gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar, akne ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

İçeriğindeki aktifler sayesinde cildi germez, kurutmaz ve dış etkenlere karşı korur. Yüzünüzü nemlendirir ve sebum dengesini sağlar. Cildi ferahlatır ve canlandırır.

Sinoz Yağlı ve Karma Ciltler için Yüz Temizleme Jeli


Salicylic Acid: Gözenekleri derinlemesine temizleyerek ciltteki yağı kontrol altına alırken aynı zamanda akne oluşumunu önler.

Zinc Pca: Yağlı ve akneye meyilli ciltlerde yağ oranını dengeler.

Niacinamide: Cildin nem dengesini koruyarak cilt bariyerini güçlendirir, böylece cildin sağlıklı görünümünü ve doğal savunma mekanizmasını korur.

Aleo Vera: Cildi yatıştırır ve nemlendirir.

Panthenol: B5 vitamini olarak da bilinen Panthenol, cildi nemlendirir daha canlı durmasını sağlar ve cildin onarılmasında etken rol oynar.

Cucumber Extract: Cildi arındırır, kurumasını engeller ve dış etkenlere karşı korur.

Tea Tree Extract: Akne oluşumunu önleyici etkisi sayesinde cildi yeniden yapılandırmaya ve onarmaya yardımcı olur. Gözenekleri temizler ve arındırır.

Derinlemesine temizlenmiş ve pürüzsüz ciltlerin formülü

Çözüme yönelik cilt bakım ürünleriyle öne çıkan Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz Kozmetik ürün ailesine, online alışveriş siteleri ve Watsons, Gratis, Rossmann gibi seçkin kişisel bakım marketlerinden ulaşabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !