'BARBIE çılgınlığı saçlarda yeni bir akım başlattı'

0
'BARBIE çılgınlığı saçlarda yeni bir akım başlattı'

Son zamanlarda dünyayı kasıp kavuran Barbie çılgınlığı, artık her alanda trend haline geliyor. Şimdi de bu çılgınlık saçları bambaşka bir boyuta taşıyor. Barbie trendi, ünlü markalara bebeksi pespembe yeni kreasyonlar kazandırdı. Bu yeni trendin kişinin içindeki çocuğu ortaya çıkaran tatlı ve şımarık bir ton olduğunu belirten Saç Tasarım Uzmanı Erkan Uzelli, bu tarzı herkesin denemesi gerektiğini söyledi.

Son zamanlarda dünyayı kasıp kavuran Barbie trendi, tarzı ve stili ile ülkemizde de oldukça yoğun talep görüyor. İnsanların Barbie’ye karşı büyük heyecan duyduğunu ve bunun etkilerini birçok yerde görmeye başladığımızı söyleyen Saç Tasarım Uzmanı Erkan Uzelli, ‘‘Özel koleksiyonlar, cinsiyet ayrımı olmadan giyilen pembe kıyafetler, Barbie selamlaması bile şu an çok trend. Bu durum elbette saçlara da yansıdı. Müşterilerimiz artık daha parlak ve dikkat çekici pembe tonlarını tercih ediyor. Pembe renginin en harika özelliği ise her cilt tonuna uygun, kişiye özel, koyu ve açık renk skalasının olması’’ dedi.

'BARBIE çılgınlığı saçlarda yeni bir akım başlattı'

‘‘HERKESE YAKIŞACAK BİR BARBIE TONU MUTLAKA VARDIR’’

Bu sene pembe ve tonlarını her yerde görmeye devam edeceğiz. Sıcak, soğuk ve nötr cilt alt tonlarına göre doğru renk tonunu bulmanın mümkün olduğu belirten Erkan Uzelli, ‘‘Müşterilerimiz bu akımı yakalamak istiyorlarsa saçlarının tümünü boyatmak zorunda kalmadan aralarına pembe yansımalar attırabilirler.  Saçlarda geri dönüşü kolay bir ton. Riski yok. Boya işlemi yapılmadan önce saçınıza profesyonel bakımlar uygulatarak saçınızın yıpranmasını minimuma indirebilirsiniz. Bu yaz pembe rengini makyajlarda da oldukça fazla göreceğiz. Bu eğlenceli ve maceracı tonu herkese tavsiye ediyorum.’’ açıklamasını yaptı. 

'BARBIE çılgınlığı saçlarda yeni bir akım başlattı'

BARBIE SARISI VE MÜKEMMEL SAÇ TARZI

Erkan Uzelli, ‘’Barbie filminin yarattığı akımı sadece pembe ile sınırlamak doğru olmaz. Barbie’nin sofistike bir görünüme sahip olan muhteşem sarı saçlarını atlayamayız. Kendine özgü atkuyruğunun hemen hemen herkese ve her saç tipine yakıştığını söyleyebiliriz. Müşterilerimiz saçlarında pembeyi görmek istemiyorsa sarı veya pastel renkler uygulanabilir. Sarının çok bağırmayan tamamen pastel tonları ile trendi yakalayabilirsiniz. Ama saç rengini güzel gösteren en önemli unsur canlı ve sağlıklı olmasıdır. Bu canlılığı korumak için düzenli bakım şart. Yaz aylarında daha da kuruyan saçlarınız için haftada bir Protein Kompleksli saç maskesi kullanıp saçınızın dokusunu ipeksi bir hale getirebilir, Barbie gibi pürüzsüz saçlara sahip olabilirsiniz’’ diyerek sözlerini noktaladı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !