Yoğun, gizemli ve büyüleyici

0
Yoğun, gizemli ve büyüleyici

Oryantal ve çiçeksi kokusu; yoğun, kışkırtıcı ve iddialı bileşimiyle No:26 kadınları daha önce tanık olmadıkları egzotik bir yolculuğa çıkarıyor. 

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzalı PELLINN PARIS No:26, çarpıcı, güçlü ve kalıcı kokusuyla kimlikli ve stil sahibi bir parfüm arayan kadınlar için. 
 
Yoğun ve baş döndürücü Pellinn Paris No:26‘nın üst notalarında Mısır’ın muhteşem çiçekci grandi florum yasemini ve safran esansiyel yağı bulunuyor. Orta notalarında sedir ağacının hafif odunsu kokusu ile muhteşem uyumu yakalayan Fas’ın acı bademi, alt notalarda ise amber ile misk buluşuyor.
 
Doğuş SPA Kozmetik Group tarafından üretilen, dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası ile kozmetik sektörüne güçlü bir giriş yapan Pellinn Paris Parfum, No:26 ile kadınlara benzersiz bir parfüm deneyimi yaşatıyor. 
 
Lüks koku deneyimleri PELLIN parfüm ile ulaşılabilir hale geliyor

Titanyum kazanlarda, -4 derecede 48 saat boyunca 24 ayrı filtreden geçirilerek damıtılan PELLIN parfümler, en az 4 ay boyunca özel tanklarda dinlendirildikten sonra piyasaya sürülüyor.77 çeşit koku alternatifi ile lüks parfümü ulaşılabilir kılan orijinal EDP garantili Pellin parfüm, kullanıcıları için birçok hediye seçeneği de sunuyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
advertise

#buttons=(Kapat !) #days=(20)

Web sitesi, deneyimi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla
Accept !