Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son yazılar

latest

Bronzing Koleksiyonu ile Tanışın

Sıcağı teninizde hissedin! Göz, dudak, yüz ve vücut için sıcak tonlardan oluşan sınırlı sayıdaki yeni M.A.C Bronzer yaz koleksiyonu ile tanı...

Reklam
Sıcağı teninizde hissedin! Göz, dudak, yüz ve vücut için sıcak tonlardan oluşan sınırlı sayıdaki yeni M.A.C Bronzer yaz koleksiyonu ile tanışın!

Foiled Shadows bronz tonlarıyla geri dönerken yepyeni Strobe Face Glaze cildinizi ışıltıya doyuracak. 360 derecelik, özel su damlacıklarıyla kaplı metalik ambalajlı koleksiyonla bronzluğu bir üst seviyeye taşıyın.

Foiled Shadows

Foiled Shadow sevilen formülüyle yeniden bizimle. Metalik göz farının dört yaz rengi maksimum ışıltıyı uzun süre kalıcı hafif formülüyle metalik tasarımda sunuyor. Metalik görünüm için kuru, yaldızlı görünüm için ıslak kullanın.

Strobe Face Glaze

Tamamen yeni! Bu yüz parlatıcısı fondötenle birlikte ya da çıplak cilde uygulandığında ışıltılı ıslak bir bitiş sağlıyor. Nemlendiren, kurumayan ve hafif formülüyle rahatça ışıldayın.

Radiant Matte Bronzing Powder

Bu yeni nesil bronz pudra transparan pigmentleri ve pişmiş talksız formülüyle çaba gerektirmeden muhteşem hafif güneşte bronzlaşmış görünüm sunuyor. Her tonu yumuşak ve rahat, ayrıca 12 saate kadar kalıcı.

Fix+ in Bronzelite

Kültleşen sabitleyici, nemlendirici ve tazeleyici sprey şimdi bronz inci ışıltısıyla kaplı. Çalkalayın ve güneş ışığı içeren bronz ışıltılısı için yüzünüze sıkın.

Strobe Body Lotion in Bronzelite

Baştan ayağa ışıldayın. Bu çok amaçlı nemlendirici cildi yumuşatıp pürüzsüzleştirirken bronz bir ışıltı veriyor.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!

Hiç yorum yok