Anneler Günü’nde de Saçlarınız En İyisini Hak Ediyor!

L’Oréal Paris Excellence Creme, saçlarınıza hak ettiği Zenginleştirilmiş 3’lü Bakımı sunuyor…


L’Oréal Paris Excellence Creme, hem uzun süre kalıcı zengin renkleri, hem de saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor. %100 beyaz kapama sonucu sağlayan L’Oréal Paris Excellence Creme, şimdi boya sonrası bakım şampuanı ile saç derisini nazikçe temizlerken saçı yumuşatarak parlaklığını ortaya çıkarıyor…

Saçların renk ve bakım ihtiyacına cevap veren Excellence Creme’in 30 farklı renk seçeneği ile kadınlar, istediği saç rengi ile buluşuyor, %100 beyaz kapama özelliği ile saçlarının hak ettiği bakımı ve renkleri keşfediyor.

Pro-keratin ile zenginleştirilmiş koruyucu krem boya saçları boyarken koruyor, pH dengeli yeni bakım şampuanı ile boya sonrasında saçları yumuşatarak parlaklığını ortaya çıkarıyor, seramid içeren maske ise saçı ağırlaştırmadan besliyor.

Zenginleştirilmiş 3’lü bakım ile saçları korurken bakım yapan yeni Excellence Creme, boya sonrası yeni bakım şampuanıyla daha zengin bakım ve daha zengin renkler sunarken, kadınların saçlarındaki ışıltının da kaynağı oluyor. Ağırlaştırmayan besleyici maske ile kadınların daha parlak ve yumuşak saçlara kavuşmalarını sağlıyor.

Saçların renk ve bakım ihtiyacına cevap veren güçlü içeriklerin eşsiz birleşimi Excellence Creme ile kadınlar, özlediği saç rengi ile buluşuyor, %100 beyaz kapama ile uzun süre kalıcı ve zengin renkleri keşfediyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

advertise

Sport

advertise