Header Ads

Fas Argan Yağı ile Saçlarınızı Onarın!

Kışın yıpratıcı etkilerini yoğun olarak hissettiğimiz bu günlerde saç bakımı daha fazla önem kazanıyor. İngiltere’nin doğadan ilham alan bir numaralı saç bakım markası Herbal Essences PURE:renew Fas Argan Yağı serisi ile tüm bu etkilerden kurtulabilirsiniz.

Herbal Essences PURE:renew, 260 yıllık deneyimi ile botanik biliminde önde gelen otorite İngiltere Kraliyet Botanik Bahçesi, Kew tarafından gerçek botanikleri onaylı ilk ve tek uluslararası saç bakım markası. İngiltere Kraliyet Botanik Bahçesi, Kew, Herbal Essences’ın gönülden bağlı olduğu doğallığı, bilimsel araştırmalarıyla destekliyor ve içeriğindeki gerçek botanikleri, ana içerikleri onaylıyor.

Cildimiz gibi saçlarımız da soğuk havadan çok etkileniyor. Esen sert rüzgarlar yıpratarak, saçlarımızın daha cansız durumasına neden oluyor. Fakat bu can sıkıcı durumdan kurtulmak çok kolay. %90 doğal köken içeren, parafin, gluten ve renklendirici bulundurmayan Herbal Essences PURE:renew Fas Argan Yağı Serisi ile bakım yaparak saçlarınızı canlandırıp, eski formuna kavuşturabilirsiniz.

Herbal Essences PURE:renew Fas Argan Yağı serisi, canlı turunçgil, egzotik baharat ve kalıcı kremalı vanilya aroması ile saçların gördüğü zararı azaltıp, onarımına yardımcı oluyor.

Herbal Essences PURE:renew Fas Argan Yağı maskesi, kabaran ve işlem görmüş saçlarda nem dengesini sağlayarak elektriklenmenin önüne geçiyor. Portakal, beyaz çiçek buketi ve hindistan cevizi suyu kokuları ile baş döndüren bir etki yaratıyor.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme