Header Ads

Uzun saç hayalini kestirip atma, son 3 cm’sini bile kurtar!

Uzun saç hayallerinde şampuandan maskeye kadar ihtiyacın olan bakım, L’Oréal Paris Elseve Dream Long Ailesi’nde! 

Elseve’in herkesin hayalindeki uzun saçlara sahip olması için sunduğu Dream Long ürünleri ile artık saçınız uzunken de sağlıklı ve canlı duracak. İçeriğindeki bitkisel keratin, hint yağı ve vitaminlerle, saçın boy ve uçlarını güçlendiren, kırıkları önleyen Dream Long ile saçlarınızın son 3cm’sini bile kestirmeye gerek kalmadan, kurtarabilirsiniz. Dream Long ailesinin şimdi yeni bir üyesi var: BUHAR MASKESİ! Yoğun besleyici balsam ve ısının mucizevi gücü ile 1 kullanımda 100% onarım sağlıyor.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long ile hem uzun saç hayallerinde, hem de tüm hayallerinde #gitgidebildiginkadar!

Sağlıklı görünen, bakımlı ve uzun saçlara ulaşmak her zaman kolay olmuyor. Saçlar uzadıkça uçlara doğru cansızlaşıyor, cılızlaşıyor ve kırılmalar meydana geliyor. İlk uzun saç bakım karışımı olan L’Oréal Paris Elseve Dream Long ile uzun saç artık hayal olmaktan çıkıyor. Dream Long; içeriğindeki hint yağı ile saçı derinlemesine besleyip, yumuşaklık ve parlaklık verirken vitaminler ile saçı güçlendirerek kırılmasını engelliyor. Keratin içeriğiyle de saçın ana maddesi olan keratini saça geri kazandıran Dream Long, uzun saç hayalini gerçekleştiriyor.

YENİ BUHAR MASKESİ İLE 1 KULLANIMDA 100% ONARIM!

Elseve’den Saç Bakımında yeni bir trend: BUHAR MASKESİ! İlk kendi kendine ısınan, ısı ile aktifleşen yoğun saç bakımımız. Yoğun besleyici balsam ve ısıyı hapseden bone ile 1 kullanımda 100% onarım sağlıyor. Dream Yeni Long Buhar Maskesi, bitkisel kaynaklı keratin, hint yağı ve vitaminler ile zenginleştirilmiş yoğun besleyici balsamı ile saç telini yoğun şekilde besliyor. Ürünün içerisinden çıkan ısıyı hapsedici bone ise ısının mucizevi gücü ile saçların derinlemesine onarılmasını sağlıyor.

UZUN SAÇ HAYALİNİ KESTİRİP ATMA! ONARICI BAKIM ŞAMPUANI İLE GİT GİDEBİLDİĞİN KADAR!

L’Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı, güçlü onarıcı formülü ile saçlarınızı kırılmalara karşı koruyor, bakım yaparak onarıyor. Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı Saçları besleyip güçlendiriyor, kırık uçları onarıyor ve saçların uzamasına yardımcı oluyor.

TARANMASI KÂBUS OLAN UZUN SAÇLARA SON: KOLAY TARAMA BAKIM KREMİ

Şampuan sonrasında uygulanan Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi, özel formülü sayesinde saçları yumuşacık yapıyor, onarıyor ve besleyerek kolay tarama sunuyor.

YENİ GİBİ GÜÇLÜ SAÇLAR İÇİN: UZUN SAÇ KURTARICI MASKE

Saç uzunluğunu ve saç sağlığını koruyarak, yoğun onarıcı bakım sağlayan Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske, saçlarınızın yeni gibi güçlü ve onarılmış olmasını sağlıyor.

BYE-BYE MAKAS SAÇ BAKIM KREMİ İLE KIRIKLARA BYE BYE!

Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, kırık uçları onararak, kırık uç ve boyların güçlenmesini sağlıyor. Bunların yanında özel formülü sayesinde saçı 180° ısıya kadar koruyor. Islak saçlara ya da gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu anda kuru saçların uçlarına ve boylarına uygulanabilen Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, saçınızın son 3 cm’sini bile kurtarmanızı sağlıyor.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme