Header Ads

Cool Tonlarda Süper Parlak Renkler

Yeni trend küllü ve soğuk yansımalı renklere, Casting Crème Gloss Cool Brunette Serisi ile sahip ol! 

Özel yansımalı trend renklerden oluşan, hindistancevizi yağı içeriğiyle zenginleştirilmiş Casting Crème Gloss Cool Brunette Serisi ile hem doğal ve cool kahverengi tonlara hem de süper parlak saçlara kavuşabilirsin! Üstelik bütün bunlara saçlarının yumuşaklığından vazgeçmeden sahip olabilirsin!

Casting Crème Gloss’un yepyeni koleksiyonu Cool Brunette; 4102 Cool Kestane, 5102 Cool Mocha ve 515 Buzlu Çikolata renklerinden oluşan, özel yansımalı renklere sahip serisiyle saçların hem doğal ve cool bir kahverengi tonunda hem de amonyak içermeyen hoş kokulu formülü ile yumuşacık ve parlak!

Şimdi Trend Cool Brunette…

Yeni trend küllü ve soğuk yansımalı renklere kavuşmak amonyak içermeyen hoş kokuya sahip Cool Brunette’in formülüyle çok kolay. Hindistancevizi yağı içeriği ile zenginleştirilmiş Cool Brunette serisinde yer alan Cool Kestane, Cool Mocha ve Buzlu Çikolata ile saçlar beslenerek süper parlak ve yumuşacık oluyor.

Casting Crème Gloss Cool Brunette koleksiyonunda yer alan Cool Kestane, Cool Mocha ve Buzlu Çikolata renk seçeneklerinden kendinize en uygun olanı seçerek yeni trend cool ve süper parlak renklere sahip olun.

Hindistan cevizi yağı içeren formülü ile beslenen, süper parlak ve doğal tonlarda renklere Casting Crème Gloss Cool Brunette ile saçlarının yumuşaklığından vazgeçmeden sahip olabilirsin. Ayrıca Casting Creme Gloss’un 28 şampuanlamaya kadar kalıcı formülü ile saçını ne zaman boyayacağının kararı artık uzayan saç diplerinde değil, sende!

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme