Header Ads

L’Oréal Paris True Match Fondöten ile Sınırları Kaldır!

Yenilenen True Match Fondöten, artık cildinle fondötenin arasında sınırları kaldırıyor! 

L’Oréal Paris Laboratuvarlarında geliştirilmiş yeni formül, bilim insanları tarafından test edilen içeriklerle makyajda yepyeni bir devir başlatıyor: CİLDE İYİ GELEN MAKYAJ TRENDİ (SKINIFICATION)

True Match; nemlendirici içeriği, sunduğu pürüzsüz görünüm ve verdiği ipeksi hisle her zaman kadınların vazgeçemediği bir fondöten haline geldi. Arttırılan nemlendirici oranına ve güçlü içeriklere sahip yeni formül, makyajlı ya da makyajsız tüm kadınların cildiyle mutlu hissetmesini sağlayacak şekilde geliştirildi. Makyaj ve cilt bakımını birleştirerek güzellik dünyasında adeta yeni bir çığır açan True Match Fondöten, 2 haftada* cilt kalitesinin görünümünde iyileşme sağlayan çok güçlü bir vaadle tüketicisinin karşısına çıkıyor. Üstelik bunu 30 renk seçeneğiyle yapıyor!

Cildine iyi gelecek, sana iyi hissettirek formül:

Hyaluronik asit, E Vitamini, Gliserin ve antioksidan gibi içeriklerle zenginleştirilen True Match Fondöten formülü; 90 bilim insanı tarafından test edilerek onaylandı. Makyaj artistleri ve tüketicilerin de dahil edildiği ürün geliştirme süreci sonunda True Match Fondöten’in cilt bakım etkili olduğu kanıtlandı. 2 haftada* cilt kalitesini geliştiren antioksidan içeriği, ciltle fondötenin arasındaki sınırları kaldırarak cildine iyi geliyor. Fondötene olan bakış açını değiştirmeye hazır mısın?

Farklı kadınlara hitap eden 30 farklı ton seçeneği:

True Match Fondöten; 30 farklı tonuyla farklı hikayeleri olan tüm kadınları kucaklıyor. Dermatolojik kontrol altında yürütülen testler sonucu hassas ciltlere bile uygun olduğu kanıtlanan geliştirilmiş formül, tüm kadınların kullanabileceği bir fondöten haline getirildi. Seni olduğun gibi yansıtan cildinle birebir uyum sağlayan bir True Match mutlaka var! Şimdi sen de tonunu bul, sınırları kaldır!

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme