Header Ads

Makyaj meraklılarını heyecanlandırıyor

Paris’in iki ikonik markası L'Oréal Paris ve KARL LAGERFELD, ortak makyaj koleksiyonu “KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris” ile güzellik tutkunlarını büyülüyor. 

Lagerfeld'in ikonik ve etkileyici bakış açısını, 'Rock Chic' konseptiyle L'Oréal Paris çatısı altında yeniden ortaya çıkaran koleksiyonla geniş yelpazede farklı görünümler elde etmek mümkün. Karl Lagerfeld’in ölümünden önce tasarımına bizzat başladığı ve onun anısına tamamlanan KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris, Paris Fashion Week’te lanse edilecek. Yeni koleksiyon, Türkiye’de yalnızca Trendyol’da satışa sunulacak.

Makyaj trendlerinin öncü markası L’Oréal Paris, 20. yüzyılın en önemli moda tasarımcılarından biri olan Karl Lagerfeld ile özel bir koleksiyona imza attı. İki dev markanın heyecan verici buluşması ile ortaya çıkan koleksiyon, L’Oréal Paris kadınıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Siyah renkli şık tasarımıyla çok beğenilen koleksiyonda ruj, eyeliner, maskara ve far paleti bulunuyor. KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris Koleksiyonu ile asi ve çekici rock chic’ten doğal görünümlü nude’a kadar geniş yelpazede farklı görünümler elde edilebiliyor.

L’Oréal Paris’in bilimden gelen gücünü ve renk uzmanlığını kullanarak oluşturulan KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris Koleksiyonu, efsane tasarımcının güzellik vizyonunu ve yaratıcı mirasını onurlandırıyor. Karl Lagerfeld’in vefatından önce bizzat başladığı son projelerden biri olan makyaj koleksiyonu, onun anısına tamamlandı. Koleksiyon, Lagerfeld’in rock esintileri taşıyan şık stilini, Paris’ten ilham alan klasik ve çabasız zarafet ile harmanlıyor. Global lansmanı Paris Fashion Week’te gerçekleşecek özel koleksiyon, Trendyol’da satışa sunulacak.

L’Oréal Paris ve KARL LAGERFELD, Parizyen köklerine sadık kalarak, kadın gücü kavramının altına çizmek adına öncü bir ruh gösteren ve her zaman beklenmeyeni yaratmak için çalışan iki marka. Koleksiyon, Karl’ın ikonik değerleri ve marka kodlarını baz alarak oluşturulan güçlü bir kampanya ile lanse edilecek.

KARL LAGERFELD Marka ve İletişim Müdürü Caroline Lebar, yeni makyaj koleksiyonu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Karl Lagerfeld’in ikonik anısına hayranlık duyan tüm moda severlerde heyecan uyandıran koleksiyon, KARL LAGERFELD marka genetiğini ve KARL'ın makyaj hakkında sevdiği her şeyi gerçek anlamda yansıtıyor. L'Oréal Paris'in tüm dünyaya ilham veren ‘herkes için güzellik’ mesajı ile birlikte Karl, L’Oréal Paris markasıyla kendi markasının birlikteliğinin çok sayıda insanın hayatına dokunabilecek güçte olacağına inanıyordu” dedi.

L'Oréal Paris Global Marka Başkanı Delphine Viguier, “Moda tasarımcıları ile yapılan tüm işbirlikleri bizim için büyük bir onur fakat bu işbirliği L'Oréal Paris markası için farklı bir anlam ifade ediyor. Karl, modayı herkes tarafından ulaşılabilir hale getirdi. L’Oréal Paris ise güzellik kavramının kadınların kendi kurallarına ve arzularına göre şekillendirilmesini kendine amaç edindi. Bu iki yaratıcı vizyonun birlikteliğinden doğan koleksiyonu tüm dünya ile paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Karl Lagerfeld son yarım yüzyıldır moda kavramına en çok ilham veren ikonlardan biri. Kimsenin kurallarını takip etmemesi ve daha önce hiçbir tasarımcının dokunmadığı yerlere dokunması, onun kendi imajını oluşturmasını sağladı. KARL LAGERFELD Marka CEO’su Pier Paolo Righi, “Parizyen moda ikonu iki markanın beraber ortaya çıkardığı saygı uyandırıcı koleksiyonu hayata geçirmek heyecan verici.” sözleriyle koleksiyonun gücünün ve heyecanının altını çizdi.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme