Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son yazılar

latest

Yaz Aylarında Saç Bakımı İpuçları

Yaz boyunca ideal saç formuna ulaşmaya çalışırız: efor sarf etmeden elde edilen doğal, bakımlı ve yıpranmamış saçlar. Fakat cildimiz gibi sa...

Reklam
Yaz boyunca ideal saç formuna ulaşmaya çalışırız: efor sarf etmeden elde edilen doğal, bakımlı ve yıpranmamış saçlar. Fakat cildimiz gibi saçımız da birçok zararlı etkiye maruz kalır. 

UV ışınları, nem, klor ve tuz gibi faktörler hayal ettiğimiz ideal saça ulaşmamızda en büyük engellerdir. Bundan dolayı günün en sıcak ve en hareketli anında bile saçımızı koruduğumuzdan emin olmalıyız.

Yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelmiş olan Kérastase SOLEIL yaz bakımı serisi, doğanın güzelleştirici ve iyileştirici gücünden aldığı ilhamla yeniden yaratıldı. Yenilenen seride tüm zamanların favorisi olan Hindistan cevizi suyu, E vitamini ve değerli Babassu yağı yer alıyor ve kadınlara doğanın koruyucu gücünden yararlanma şansı sunuyor.

Soleil, yaz sezonun zorlayıcı etkilerini göz ardı ederek, hayal edilen ideal saç formuna ulaşmak isteyen kadınlar için yaratılan yepyeni formülüyle, her damlasında saçları ağırlaştırmadan saçlara nem kazandırıyor ve uzun süre kalıcı parlaklıkla yaz boyunca saçlara daha büyüleyici bir görünüm kazandırıyor.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!

Hiç yorum yok