Header Ads

Kadınların güvendiği güzellik

AVON, yeni markası AVON True ile makyaj ürünlerinde kalıcılığa, kaliteye ve kolay uygulamaya önem veren kadınların gönlünü fethediyor. Zahmetsizce ulaşılan etkili sonuçlarıyla kadınlara çok sevecekleri ve güvenecekleri bir makyaj deneyimi vadeden AVON True, geniş ürün gamıyla da dikkat çekiyor.

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, “kadınların güvendiği güzellik” konseptine sahip yeni bir markayı tüketicilerin beğenisine sundu. Kaliteden ödün vermeyen ürünlerle kolay uygulama ve sonuç alma yöntemlerini birleştiren AVON True, gerçek renklerle kalıcılık sağlıyor. Makyajında her ayrıntıya dikkat eden kadınlar, güvenle kullanacakları AVON True makyaj ürünleri ile girecekleri her ortamda göz alıcı olmayı başarıyor.

Yeni AVON True ürünlerinden alana Pegasus’ta yüzde 50 indirim

AVON, bu yeni başlangıcı özel bir kampanya ile birleştiriyor. Kasım ayı içerisinde AVON True ürünlerinden 50 TL’lik alışveriş yapanlar; Pegasus’tan yurtiçi eko paketlerde geçerli tek yön uçak biletinde yüzde 50 indirim sağlayan kupona ve AVON True Seyahat Makyaj Çantası’ndan oluşan pakete sadece 5 TL’ye sahip olabiliyor. Kampanya kapsamında Pegasus indirimi 15 Kasım 2016 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerlidir. Kampanyanın detaylarına flypgs.com ve avon.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Dikkat çekici göz makyajı için tüm gereken ürünler AVON True’da

AVON True’nun en dikkat çeken ürünleri arasında anında kalkık, hacimli ve etkileyici kirpikler yaratan Avon True Wide Awake Maskara bulunuyor. Kum saati şeklindeki özel fırçasıyla tüm kirpiklere kolayca ulaşan ve Lift&Lock teknolojisiyle etkisini gün boyu koruyan maskara 4 kata kadar hacim veriyor.

Çarpıcı bakışlar için dikkat çekici göz makyajlarının tamamlayıcısı AVON True ürünleri arasında kolay kullanımlı, suya dayanıklı ve kremsi dokunuşa sahip Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi ile keçeli ucu sayesinde ister kalın ister ince ancak mutlaka belirgin çizgiler sağlayan True Color Likit Kalem Eyeliner seçenekleri yer alıyor. Etkileyici mat tonlarda ya da yoğun ve iddialı renklerde göz farları da gün boyu kalıcı bir güzellik vadediyor.

AVON True ile kusursuz görünüm

AVON True ürünleri arasında mat, saten ya da parlak görünümlü rujlar ve dudak parlatıcıların yanı sıra farklı cilt ihtiyaçlarına uygun olarak hem doğal hem de kusursuz bir görünüm sağlayan fondöten, pudra, kapatıcı ve stik çeşitleri bulunuyor. AVON True ailesi, etkin sonuç veren makyaj temizleyici ve göz çevresini nemlendirme özelliği de bulunan göz makyajı temizleme losyonlarıyla tamamlanıyor.

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme