Header Ads

Metal Terapi... Selülitler tarih oluyor

Selülit için son teknoloji: Metal Terapi
Selülit için son teknoloji: Metal Terapi
Sadece 8 haftada selülitsiz ve ince bir bedene kavuşmayı vaat ediyor.
Genç ya da yaşlı, şişman ya da zayıf, günümüzde tüm kadınların ortak dertlerinden biri: Selülit… Kışın kolayca gizlenebilen selülitler, yaz mevsiminde kadınların kabusu oluyor. Bu dertten kurtulmak isteyenler için Texenery Cell, sadece 8 haftada selülitsiz ve ince bir bedene kavuşmayı vaat ediyor.

Baharla birlikte güneş de yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladı. Toprak ana kendi içinde bir kıpırdanma, tazelenme ve yenilenme dönemine girdi. Kıştan kalan tüm ölü hücreler atılıyor ve yerine yeni sürgünler, yapraklar ve çiçekler boy veriyor. Doğa, kendini yaza hazırlıyor.
Tıpkı doğa gibi insan vücudu da baharla birlikte kendini yenilemeye başlıyor. Kışın yaşanan hareketsizliğin ardından, metabolizmamız hızlanarak, vücutta birikmiş tüm yüklerden kurtulmaya çalışıyor.

Yazın kabusu: Selülit
Tüm bu yenilenme dönemine rağmen, kadınların bikini giymelerinin önündeki en büyük engel olan selülit, kendi kendine yok olmaz. Özellikle denize girerken rahatsızlık yaratan selülitler, kimi zaman pareo, kimi zaman da mayonun üstüne giyilen ince bir elbiseyle kamufle edilse de can sıkıcı durumlar yaratabiliyor.
İşte bu yüzden, bikinileriyle barışık, güzel bir tatil geçirmek isteyen kadınlar, selülitlerinden bir an evvel kurtulmanın yollarını aramaya başladı bile.

8 haftada incelme sağlıyor
Üstün İtalyan teknolojisiyle üretilen ve anti-selülit özelliği klinik deneylerle kanıtlanan Texenergy Cell, size ince ve selülitsiz bir yaz vaat ediyor.

Texenergy Cell’in vücuttaki mikro dolaşımı harekete geçirmesiyle, bir taraftan bölgesel
yağlar eriyor ve vücutta incelme sağlanıyor, diğer taraftan da selülitler ortadan kalkıyor.

Metal terapi ve texenergy cell

Metallerin iyileştirici etkisinden yararlanılan ve bin yıllardır bir bilim olarak kabul edilen Metal Terapi’nin ilham verdiği TexenergyCell’de, klinik deneylerle test edilmiş ve onaylanmış özel bir kumaş kullanılır. Silis minerali ile kaplı bakır ve çinko ipliklerin, yumuşak mikro fiber ve elastan ile örülmesinden elde edilen bu özel kumaş, bakır ve çinko arasındaki minimal elektrik akımının yarattığı manyetik alan ile damarlardaki mikro dolaşımı hızlandırır. Böylece hücreler arasında biriken sıvılar ve toksinler atılarak, portakal kabuğu görünümü ortadan kalkar.

4 bin yıl önce Çinliler buldu
İlk kez günümüzden 4000 yıl önce Çinliler tarafından uygulanan Metal Terapi, Yunan, Mısır ve Roma gibi birçok kültürde de ağrıları dindirmek amacıyla kullanıldı. Günümüzde ise, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, daha bilimsel seviyede kullanıma sunulmaktadır.

Günlük kıyafetlerle bile giyin
Anti-alerjik, anti-bakteriyel Texenergy Cell; modern, yumuşak ve vücudu saran yapısıyla spor kıyafeti olarak kullanılabileceği gibi, günlük kıyafetlerin altına da sürekli olarak giyilebiliyor. Vücut ısısını yazın serin, kışın sıcak tutuyor. Günde en az 8 saat süreyle kullanılması gereken Texenergy Cell, 8 hafta sonunda selülitlerin giderilmesine yardımcı oluyor.

Texenergy Cell'in özellikleri

EXENERGY CELL’İN ÖZELLİKLERİ
- Selüliti azalmasına yardımcı olur.
- Bakır ve çinko arasındaki manyetik alan ile mikro dolaşımı uyarır, bölgesel yağların erimesine yardımcı olur, incelme sağlar.
- Vücuttaki dolaşımı düzenler.
- Uyguladığı micro masajla, sıvıların ve toksinlerin atılmasına yardım eder.
- Anti-alerjiktir, iritasyon testleri yapılmıştır.
- Anti-bakteriyeldir.
- Antaljiktir.
- Yumuşak ve vücudu saran yapısıyla günlük kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilir.
- Hava geçirgendir, vücuda nefes aldırır.
- Vücut ısısını dengeler. Kışın sıcak (37 derece), yazın serin tutar (-8 derece)

*Bu sitede yazı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

2 yorum:

  1. marjinal bir blog blog ödüllerinde desteklediğim bir blog güzel bir blog
    http://2009.blogodulleri.com/blog/lugatiweb

    YanıtlayınSil
  2. Merhaba, blog ödülleri 2009'da kültür sanat kategorosinde http://2009.blogodulleri.com/blog/aya-merdiven-kurduk-biz ve aile kategorisinde http://2009.blogodulleri.com/blog/minik-yaprak-in-gunlugu desteğinizi bekliyoruz. Selamlar …

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme